Sporty walki

Zainspiruj się blogiem expondo

Sporty walki kształtują nie tylko charakter oraz samodyscyplinę, ale przede wszystkim świetnie poprawiają wydolność organizmu oraz modelują sylwetkę. Łączą ze sobą zalety treningu wytrzymałościowego oraz siłowego. Z myślą o osobach, które pragną doskonalić w domu umiejętności w tej dziedzinie, marka Gymrex zaprojektowała ergonomiczny sprzęt z wysokiej jakości materiałów. Oferta obejmuje głównie wyposażenie niezbędne do trenowania boksu w tym worki treningowe z uchwytami, rękawice bokserskie itp. Będzie to doskonałym uzupełnieniem każdej osobistej sali ćwiczeń. Sprzętu nie należy wykorzystywać do użytku komercyjnego.

Sporty walki – wytrzymałość i siła

Worki bokserskie pomogą nie tylko ćwiczyć technikę zadawanych ciosów oraz skutecznie zwiększać ich siłę i precyzję, ale również aktywnie spalać kalorie. 30-minutowy trening to wydatek energetyczny rzędu 450 kalorii, czyli równowartość podwójnego cheeseburgera, więc z łatwością pozbędziesz się zbędnych kilogramów. Ponadto uprawianie boksu poprawia koordynację ruchowo-wzrokową oraz niweluje skutki stresu.

Do worków treningowych oferujemy mocowania różnego typu w zależności od potrzeb oraz preferencji. Niektóre modele posiadają dodatkowo wbudowany drążek do podciągania. Wieszaki cechują się niezwykle prostym montażem do sufitu lub ściany. Duża wytrzymałość osiągnięta za sprawą wysokiej jakości materiałów oznacza stabilny, bezpieczny trening.

Ergonomiczny sprzęt bokserski dla każdego

Szeroki wybór rękawic bokserskich sprawia, że każdy znajdzie sprzęt optymalny dla siebie. Marka Gymrex zadbała nie tylko o ich funkcjonalność, ale także wygodę użytkowania oraz konserwacji. Zaprojektowano również modele przeznaczone specjalnie dla najmłodszych adeptów boksu. Uniwersalne tarcze na przedramię sprawdzą się też przy trenowaniu sportów takich jak kick-boxing czy taekwondo.

W bogatym asortymencie sklepu expondo.pl znajduje się wiele urządzeń marki Gymrex, które pomogą Ci urządzić spersonalizowaną salę treningową dostosowaną do Twoich indywidualnych wymagań. Prezentujemy maszyny do treningu siłowego, w tym wielofunkcyjne ławeczki czy trwałe drążki do podciągania, a także domowe trampoliny. Poznaj z naszą ofertę, wybierz już dzisiaj interesujący Cię sprzęt do ćwiczeń i rozpocznij zdrowy tryb życia!