Produkt: EX10490013

|

Model: 9032N-5

Szlifierka kątowa pneumatyczna - 2000-20000 obr./min

879,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-2 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Poręczność – ergonomiczny, izolowany na zimno uchwyt umożliwia bezpieczne prowadzenie pneumatycznej szlifierki kątowej
  • Wydajność – mocny napęd oferuje prędkość 2000-20000 obr./min
  • Precyzja – prędkość można regulować bezstopniowo za pomocą pokrętła w zależności od zapotrzebowania
  • Kompatybilność – przyłącze powietrza z gwintem wewnętrznym 1/4″ i uchwytem 6 mm
  • Praktyczność – obrotowy wylot powietrza 360°

OPIS PRODUKTU

Pneumatyczna szlifierka kątowa na każdą okazję

Niezależnie od tego, czy chcesz szlifować, polerować, czy ciąć, pneumatyczna szlifierka kątowa zawsze leży bezpiecznie w dłoni i pomoże w realizacji Twoich pomysłów. Profesjonalne narzędzie na sprężone powietrze czuje się tak samo dobrze w warsztacie, jak i na placach budowy. Obsługa jest prosta i precyzyjna, a także spełnia nawet najwyższe wymagania.

Mocna i precyzyjna – szlifierka kątowa na sprężone powietrze od HAZET

Za sprawą prędkości 2000-20000 obr./min skutecznie wykonasz różnorodne prace. Pneumatyczna szlifierka kątowa jest napędzana przepływem powietrza 74 l/min przy maksymalnym ciśnieniu 6,3 bar. W ten sposób rozwija swoją imponującą prędkość, dzięki której bezpiecznie oszlifujesz lub wypolerujesz przedmioty. Szybkość obrotową bezstopniowo ustawisz za pomocą pokrętła na górze urządzenia. Dzięki nachylonej konstrukcji łatwo dotrzesz nawet do trudno dostępnych miejsc.

Rękojeść ma ergonomiczny kształt, a dzięki lekkiej konstrukcji pozwala na szlifowanie bez zmęczenia. Jest izolowana przed zimnem i dlatego szczególnie wygodnie się ją trzyma. Dzięki obrotowemu złączu 360° za pomocą pneumatycznej szlifierki kątowej możesz pracować czysto i bez ryzyka.

Podłącz sprężone powietrze z kompresora za pomocą złącza z gwintem wewnętrznym 1/4″. Za sprawą uchwytu 6 mm szybko i łatwo zmienisz nasadki szlifierskie według potrzeb. Użyj wszechstronnej szlifierki kątowej na sprężone powietrze do swojego następnego projektu!

DANE TECHNICZNE