Produkt: EX10490018

|

Model: 9032M

Szlifierka palcowa pneumatyczna - 60000 obr./min

679,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Poręczność – bardzo kompaktowa konstrukcja i tylko 0.2 kg wagi
  • Wydajność – mocny napęd oferuje prędkość 60000 obr./min
  • Precyzja – do bardzo dokładnych zadań nawet w ciasnych przestrzeniach
  • Kompatybilność – przyłącze powietrza z gwintem wewnętrznym 1/4″ i uchwytem 3 mm
  • Elastyczność – maksymalna swoboda ruchów dzięki przewodowi o długości 150 cm

OPIS PRODUKTU

Dokładne szlifowanie jest dziecinnie proste dzięki pneumatycznej szlifierce palcowej

Weź pneumatyczną szlifierkę palcową do ręki, aby profesjonalnie wykonać nawet najdelikatniejsze prace szlifierskie lub polerskie. Dzięki kompaktowej konstrukcji szlifierka prosta nadaje się do użytku nawet w ciasnych przestrzeniach. Profesjonalne narzędzie na sprężone powietrze jest tak samo wygodne w warsztacie, jak w pracowni hobbysty. Prosta i precyzyjna obsługa spełnia najwyższe wymagania.

Uzyskaj ostateczny szlif z poręczną szlifierką prostą marki HAZET

Używaj prędkości do 60000 obr./min, aby skutecznie wykonywać szczegółowe prace szlifierskie. Szlifierka pneumatyczna HAZET jest napędzana przepływem powietrza 75 l/min i operuje przy maksymalnym ciśnieniu 6,3 bar. W ten sposób rozwija swoją imponującą moc, dzięki której bezpiecznie oszlifujesz lub wypolerujesz przedmioty. Precyzyjnie ustawisz prędkość obrotową za pomocą niebieskiego bezstopniowego pierścienia regulacyjnego.

Rękojeść jest niezwykle kompaktowa i pozwala na bardzo dokładną pracę nawet w ciasnych przestrzeniach. Przy zaledwie 0.2 kg wagi szlifierka palcowa jest lekka jak piórko i wygodna w użyciu. Przewód wężowy o długości 150 cm zapewnia maksymalną swobodę ruchów.

Podłącz narzędzie do sprężarki za pomocą złącza z gwintem wewnętrznym 1/4″. Z uchwytem 3 mm szybko i łatwo zmienisz nasadki szlifierskie według potrzeb. Użyj wszechstronnej pneumatycznej szlifierki palcowej do swojego następnego projektu!

DANE TECHNICZNE