Produkt: EX10090128

|

Model: HT-COLUMBIA-8L

Opryskiwacz ciśnieniowy - 8 l

109,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Pojemność – 8-litrowy zbiornik
  • Wydajność – ciśnienie robocze wynoszące 2,1 bara
  • Akcesoria – 5 oringów i gumowa pokrywa w zestawie
  • Daleki zasięg – wąż o długości 120 cm i teleskopowa lanca
  • Wygoda – ergonomiczny uchwyt do pompowania i przenoszenia

OPIS PRODUKTU

Opryskiwacz ciśnieniowy do ogrodu HT-COLUMBIA-8L

Praktyczny opryskiwacz ciśnieniowy marki hillvert stanowi idealne narzędzie w przydomowym ogrodzie, sadzie czy szklarni. Z modelem HT-COLUMBIA-8L spryskasz swoje rośliny wodą, nawozem lub preparatami owadobójczymi. Produkt przyda się również przy ściąganiu tapet ze ścian, myciu samochodu, a także rozpylaniu środków odkażających i dezynfekujących.

Ręczny opryskiwacz sadowniczy hillvert – opis

Pojemny zbiornik pozwala jednorazowo na rozpryskanie do 8 l płynu. Na ściance umieszczono praktyczną skalę wyrażoną w litrach. Dzięki niej skontrolujesz, ile wody już zużyłeś.

Swobodę ruchów podczas pracy zapewnia wąż o długości 120 cm. Ponadto model HT-COLUMBIA-8L posiada teleskopową lancę, której długość ustawisz w zakresie od 43 do 70 cm. Z kolei dyszę możesz przystosować do dwóch trybów – mgiełki i natrysku. Drugi z nich pozwala rozpylić płyn na odległość do 3,8 m.

Ergonomiczną rączkę zaprojektowano z myślą o komfortowym użytkowaniu. Pełni ona dwie funkcje. Po pierwsze przydaje się do przenoszenia opryskiwacza, a po drugie z jej pomocą obsłużysz pompę. Maksymalne ciśnienie robocze produktu to 2,1 bara. Przed zbyt wysokim ciśnieniem chroni zawór bezpieczeństwa.

Szereg akcesoriów dostarczanych razem z rozpylaczem wpływa na jego funkcjonalność. W paczce znajdziesz zestaw oringów do uszczelnienia urządzenia oraz gumową pokrywę. Ponadto sprzęt wyposażono w pasek o regulowanej długości do przewieszenia przez ramię.

Wybierz łatwy w obsłudze opryskiwacz ciśnieniowy marki hillvert. Za pomocą modelu HT-COLUMBIA-8L bez problemu zadbasz o swoje rośliny. Po wszystkim z łatwością go rozmontujesz i wyczyścisz. Wykonanie z solidnego polietylenu gwarantuje wieloletnią wytrzymałość. Przekonaj się sam i złóż zamówienie już dziś!

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA