Opryskiwacze ogrodowe

Zainspiruj się blogiem expondo

Uprawa roślin, a zwłaszcza drzewek i krzewów owocowych, wymaga wiele wysiłku. Trzeba pamiętać o ciągłej kontroli, aby uprawy nie zostały zaatakowane przez pasożyty lub choroby. Chcąc zapobiec szkodom w sadzie oraz szklarni, warto spryskać rośliny specjalnymi środkami np. owadobójczymi. Jak to zrobić, żeby było szybko i wydajnie? Pomogą Ci w tym opryskiwacze ciśnieniowe marki hillvert.

Ten niemiecki producent specjalizujący się w sprzętach ogrodowych ma w swoim asortymencie wysokiej jakości urządzenia, z którymi rozpylisz wodę, pestycydy oraz nawozy nawet na korony drzewek owocowych. Opryskiwacze wykorzystasz także do innych celów np. do ściągania tapet czy mycia okien. Jeżeli szukasz profesjonalnych sprzętów do swojego ogrodu, to zachęcamy do zapoznania się z ofertą maszyn do pielęgnacji podwórka, a także pomp solarnych i węży. Chcesz pozbyć się szkodników z ogrodu? Zobacz kategorię żywołapki (nasz bestseller: pułapka na kuny)!

Pojemne opryskiwacze ciśnieniowe hillvert

Projektując opryskiwacze ciśnieniowe, dołożono wszelkich starań, aby mogły one posłużyć przez długi czas. Dlatego ich zbiorniki wykonano z wytrzymałych tworzyw sztucznych (polipropylen), które nie niszczą się pod wpływem działania wody. W sklepie Expondo oferujemy modele o różnych pojemnościach tak, abyś miał do wyboru produkty najlepiej odpowiadające Twoim potrzebom.

Urządzenia przystosowano nie tylko do wieloletniego użytkowania, ale i do wygodnego przenoszenia. Część z nich wyposażono w uchwyty dobrze leżące w dłoni. Dzięki nim będziesz mógł zarówno przetransportować opryskiwacze, jak i podnieść je podczas rozpylania nawozów na wysoko usytuowane rośliny. Rączka odpowiada także za obsługę mechanizmu pompującego.

Drugi typ założysz tak, jak plecak. Jest to zasługa pasków o regulowanej długości. Dopasujesz je tak, aby opryskiwacz nie ograniczał Twoich ruchów, a jednocześnie nie spadał z pleców w trakcie przenoszenia. W tych modelach do pompowania służy specjalna dźwignia. Zamontowano ją z myślą o bezproblemowej obsłudze, nawet gdy masz na sobie rozpylacz.

Wygodne opryskiwanie roślin

Dotarcie do koron drzewek owocowych i wysoko zawieszonych doniczek z roślinami zapewniają długie, elastyczne węże. Ponadto niektóre modele wyposażono teleskopowe lance. Ich długość ustawisz w określonym zakresie, więc sprawnie rozpylisz zawartość zbiornika zarówno blisko siebie, jak i w sporej odległości.

Razem z opryskiwaczami dostarczane są też różnego rodzaju dysze. Wykonano je z wysokiej jakości materiałów wpływających na ich odporność oraz na przepływ płynu. Część z tych elementów możesz ustawić tak, aby wytwarzały delikatną mgiełkę lub mocny strumień o zasięgu nawet kilku metrów. Pozostałe z łatwością wymienisz na inne dysze dołączone do zestawu z danym rozpylaczem.

Zadbaj o właściwą ochronę oraz nawodnienie roślin w swoim sadzie lub szklarni i wybierz opryskiwacze ciśnieniowe marki hillvert. Z ich pomocą szybko oraz równomiernie rozpylisz dowolny płyn. Przekonaj się o ich skuteczność. Złóż zamówienie już dziś!