Produkt: EX10090435

|

Model: HT-HECTOR-100B

Rębak spalinowy - 6 KM - 50 mm

2929,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-2 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Siła – silnik benzynowy o mocy 6 KM z prędkością cięcia 3600 obr./min rozdrabnia gałęzie o średnicy do 50 mm
  • Elastyczność – lej wyrzutowy ustawiony z przodu, duży lej załadowczy zapewnia wygodne napełnianie
  • Stałość – 3,9 l zbiornik benzyny umożliwia nieprzerwaną pracę do 2 godzin
  • Stabilność – element nośny zapewnia stabilność solidnej stalowej konstrukcji
  • Mobilność – łatwy w transporcie dzięki dwóm dużym, pompowanym kołom

OPIS PRODUKTU

Przetwarzaj swoje ścinki ogrodowe za pomocą rębaka spalinowego hillvert

Chcesz ukształtować swoje krzewy, żywopłoty lub drzewa? Tylko co zrobić z zbędnymi gałęziami? hillvert oferuje optymalne rozwiązanie dla potrzeb Twojego ogrodu dzięki rębakowi spalinowemu. Model HT-HECTOR-100B zmniejsza ilość odpadów ogrodowych o 70 do 80%! Użyj pociętych gałęzi do kompostowania lub do przykrycia grządek na dynie, cukinie oraz inne rośliny.

Mobilny rozdrabniacz do gałęzi z dużymi kołami

Spalinowy silnik 4-suwowy rębaka do gałęzi ma moc 6 KM. Dzięki niemu możesz rozdrabniać gałęzie i ścinki drewna o średnicy do 50 mm, umieszczając je w dużym leju. Możesz także szybko i wydajnie pociąć liście lub sadzonki kwiatów. Aby zapewnić wygodną pozycję pracy, lej wyrzutowy znajduje się naprzeciwko leja podającego. Dzięki temu rozdrobniony materiał łatwo zbierzesz do worka lub taczki.

Włącz wydajny silnik benzynowy 6 KM rozdrabniacza do gałęzi za pomocą linki. Daj się przekonać zwiększonym wartościom wydajności dzięki prędkości cięcia 3600 obr./min. Rębak spalinowy jest szczególnie ekonomiczny przy zużyciu 2 l/h. W zbiorniku paliwa mieści się łącznie 3,9 l. Pozwala to pracować z rębakiem do gałęzi do 2 godzin bez przerwy.

Stabilna konstrukcja stalowa charakteryzuje się szczególną trwałością i solidnością. Dzięki temu możesz intensywnie użytkować rozdrabniacz do gałęzi spalinowy, szczególnie w okresach wzmożonych prac ogrodniczych. Ostrza z hartowanej stali działają równie niezawodnie. Dla Twojego bezpieczeństwa sprzęt wyposażono w wyłącznik Start/Stop.

Na stabilnym podwoziu z dwoma dużymi, wypełnionymi powietrzem kołami możesz szybko i łatwo transportować profesjonalny rębak spalinowy za pomocą haka holowniczego. W miejscu docelowym bezpiecznie umieść rębak na elementach nośnych.

Porady:

  • Podczas użytkowania rębaka należy nosić okulary ochronne i rękawiczki!
  • Zwróć uwagę na lej wylotowy. Musi być drożny. Jeśli np. worek odbiorczy jest pełny, w urządzeniu może dojść do zakleszczenia!
  • Rozdrabniany materiał nie powinien przekraczać średnicy 50 mm!
  • Nigdy nie sięgaj do wnętrza rębaka!

DANE TECHNICZNE