Produkt: EX10090291

|

Model: HT-RUNDLE-14

Siedzenie do ciągnika - 42 x 40 cm - regulowane

669,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Wygoda – ten model charakteryzuje się wyjątkowo szerokim i dobrze wyściełanym siedziskiem
  • Trwałość – dzięki solidnej stalowej ramie i siedzisku z PVC
  • Uniwersalność – idealne do ciągników, kosiarek, wózków widłowych itp. z odpowiednimi wymiarami płyty montażowej 23 x (28 - 28.5) cm
  • Regulacja – o 16 cm na wysokości siedziska i o 15 cm w rozstawie i odchylaniu oparcia
  • Prosta obsługa – montaż i regulację przeprowadzisz intuicyjnie

OPIS PRODUKTU

Uniwersalne i regulowane siedzenie do ciągnika marki hillvert

Dzięki obszernym wymiarom i najwyższej jakości tapicerce siedzenie do ciągnika z rolniczej linii hillvert oferuje komfort nawet na długich dystansach. Wyselekcjonowane materiały i solidne wykonanie fotela do traktorka sprawiają, że idealnie nadaje się do ciągników i kosiarek, a także wózków widłowych oraz innych maszyn.

Chroń plecy i regularnie wymieniaj fotel do ciągnika!

Aby chronić plecy, wymień fotel do ciągnika po około 1000 godzinach pracy. Dzięki uniwersalnemu i łatwemu montażowi fotela do traktora marki hillvert zrobisz to sprawnie i szybko. Wyściółka z pianki zachowuje swój kształt również pod dużym obciążeniem. Nawet po wielu zastosowaniach komfort jest gwarantowany w modelu z siedziskiem 42 x 40 cm i udźwigiem 120 kg. Podobnie jak długa żywotność siedzenia do ciągnika, którego stabilną konstrukcję ramy wykonano ze stali. Powierzchnia PVC jest wyjątkowo wytrzymała, wodoodporna i jednocześnie łatwa do czyszczenia.

Dla dodatkowego komfortu przesuń całe siedzenie do przodu lub do tyłu o 15 cm. Wysokość uregulujesz o 16 cm. Również łatwo ustawisz oparcie w zakresie od 90°/110° (przód) do 20°/30° i tym samym dostosujesz je do indywidualnych potrzeb.

Fotel do ciągnika pasuje uniwersalnie do różnych pojazdów. Zwróć jednak uwagę na wymiary płyty montażowej 23 x (28 - 28.5) cm. Jeśli wymiary te nie pasują do Twojej maszyny, w naszej ofercie siedzeń do ciągników znajdziesz alternatywne modele. Instalację przeprowadzasz szybko i intuicyjnie. W razie potrzeby instrukcja obsługi zawiera dodatkowe informacje dotyczące bezpiecznego montażu.

DANE TECHNICZNE

Oceny i opinie