Produkt: EX10360026

|

Model: ARES070

Umywalka z pedałem - montaż naścienny - z armaturą - stal nierdzewna / chromowany mosiądz - długość kranu 140 mm

1799,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Higiena – obsługa bez użycia rąk dzięki włącznikowi nożnemu
  • Łatwa w pielęgnacji – dzięki gładkim i łatwym do wyczyszczenia powierzchniom
  • Trwałość – za sprawą wysokiej jakości materiałów, takich jak stal nierdzewna (umywalka) i chromowany mosiądz (armatura)
  • Łatwa obsługa – wygodna instalacja dzięki przyłączu G1/2"
  • Oszczędność – po każdym naciśnięciu przycisku woda płynie przez 4-6 s

OPIS PRODUKTU

Po prostu czysta sprawa – umywalka z pedałem nożnym

Myj ręce bez bezpośredniego kontaktu z dźwigniami lub innymi źródłami bakterii. Zawieszana umywalka marki Monolith oferuje najwyższe standardy higieny dzięki kranowi o długości 140 mm i bezdotykowej obsłudze włącznikiem nożnym. Niezależnie od tego, czy chodzi o prywatną łazienkę, czy o sanitariaty w restauracjach, szkołach i wielu innych miejscach: dzięki ponadczasowemu wzornictwu można zintegrować umywalkę ze stali nierdzewnej z dowolnym stylem umeblowania oraz wykorzystać jej wysoce funkcjonalne właściwości.

Umywalka bezdotykowa jest kompaktowa i praktyczna

Dzięki średnicy 340 mm i głębokości 125 mm komora umywalki z pedałem nożnym zapewnia dużo miejsca do wygodnego umycia rąk. Rant o wysokości 100 mm i chroni ścianę przed rozpryskami wody.

Umywalkę zrobiono z wytrzymałej stali nierdzewnej, którą łatwo wyczyścić. Armatura z kranem o długości 140 mm została natomiast wykonana z wygodnego w pielęgnacji i wytrzymałego mosiądzu. W połączeniu z kontrolą nogą oba elementy spełniają najwyższe wymagania higieniczne.

Za pomocą pedału nożnego możesz niezwykle łatwo i skutecznie regulować strumień wody. Jeśli dotkniesz przełącznika, woda automatycznie wypłynie na 4-6 sekund. Jeżeli potrzebujesz jej więcej, po prostu ponownie go naciśnij. Używając kranu na końcu przełącznika nożnego, dodaje się ciepłą i zimną wodę w optymalnych proporcjach.

Umywalka z włącznikiem nożnym jest montowana na ścianie.  Dzięki kompaktowym wymiarom umywalka do rąk oszczędza miejsce. Sprzęt można bardzo łatwo i intuicyjnie podłączyć za pomocą przyłącza G1/2". Odpływ i węże nie wchodzą w zakres dostawy.

DANE TECHNICZNE

Oceny i opinie