Produkt: EX10061548

|

Model: MSW-DA-20

Młotek ślizgowy - zestaw - 7 elementów

219,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Moc – duża siła rozciągająca dzięki wyjątkowo ciężkiemu młotkowi o wadze 2,2 kg
  • Prosta obsługa – idealne narzędzie zarówno dla profesjonalistów, jak i mechaników-hobbystów
  • Akcesoria – zakres dostawy obejmuje dwa ściągacze o wymiarach 121 x 25 mm i 60 x 13 mm oraz dwie 2 końcówki z rowkiem o dł. 52 i 103 mm
  • Bezpieczeństwo – uchwyt wygodnie leży w dłoni i zapobiega przytrzaśnięciu palców
  • Trwałość – solidna i odporna stal oraz wytrzymały plastik (PP)

OPIS PRODUKTU

Młotek ślizgowy - zestaw 7 części

Jeśli karoseria Twojego samochodu ma drobne wgniecenia, oznacza to, że młotek ślizgowy marki MSW jest dla Ciebie! Dzięki modelowi MSW-DA-20 szybko i łatwo je naprawisz bez konieczności dokupowania drogich części. 7-częściowy zestaw świetnie sprawdzi się zarówno w garażu majsterkowicza, jak i profesjonalnym warsztacie. 

Zestaw do wyciągania wgniotek – opis

Uniwersalny zestaw do wyciągania wgniotek idealnie nadaje się do pojazdów osobowych, ciężarowych, motocykli, a nawet lodówek, pralek itp. Technika PDR (Paintless Dent Repair) zapewnia usuwanie wgnieceń karoserii bez uszkodzenia lakieru, co sprawia, że nie wymagają ponownego malowania. Prostowanych elementów nie trzeba wyjmować z samochodu, można je naprawić na miejscu. 

Młotek ślizgowy o wadze 2,2 kg charakteryzuje się dużą ergonomią i mobilnością. W komplecie znajdują się także pasujące końcówki ze stali i plastiku. Obsługa narzędzi jest prosta i pozwala zaoszczędzić czas, a także pieniądze. Dzięki kompletowi MSW-DA-20 nie musisz dokupować ani nowych części, ani lakieru.

DANE TECHNICZNE

Oceny i opinie