Narzędzia do wyciągania wgnieceń

Młot ślizgowy do spottera
MSW

Młot ślizgowy do spottera

Wymiary (DxSxW)
5.2 x 5.2 x 42 cm
169,00 zł
Gwarancja najniższej ceny
Ostatnie sztuki
DARMOWA DOSTAWA, 1-3 dni roboczych
Młot ślizgowy z hakiem
MSW

Młot ślizgowy z hakiem

Wymiary (DxSxW)
8 x 8 x 65.5 cm
229,00 zł
Gwarancja najniższej ceny
Ostatnie sztuki
DARMOWA DOSTAWA, 1-3 dni roboczych

Zainspiruj się blogiem expondo

Wgniecenia w karoserii samochodu to zmora każdego kierowcy. Niezależnie od tego, jak duże są uszkodzenia, usunięcie ich może okazać się problematyczne. Dlatego profesjonalne warsztaty blacharskie dysponują wysokiej jakości sprzętem, który umożliwia im wyciągnięcie wgnieceń. Jednym z czołowych wytwórców takich narzędzi jest niemiecka marka MSW. Jeżeli szukasz urządzeń i sprzętów do naprawy karoserii tego producenta, to znajdziesz je w sklepie expondo.pl.

W tej kategorii umieściliśmy najwyższej jakości artykuły do wyciągania wgnieceń. Dysponujemy m.in. łatwymi w obsłudze ręcznymi pullerami z dużą liczbą adapterów. Ponadto oferujemy nowoczesne zgrzewarki typu spotter oraz dedykowane akcesoria. Zachęcamy też do zapoznania się z pozostałymi narzędziami blacharskimi MSW. Sprawdź pistolety do malowania proszkowego, stojaki lakiernicze oraz polerki samochodowe tego producenta.

Narzędzia do wyciągania wgnieceń bez lakierowania MSW

Wbrew pozorom wyciąganie wgnieceń nie musi się wiązać z koniecznością ponownego lakierowania karoserii. W przypadku stosunkowo niewielkich uszkodzeń można zastosować profesjonalne narzędzia PDR (Paintless Dent Repair). Zalicza się do nich ręczne pullery oraz młotki bezwładnościowe, które nie wymagają zgrzewania do usuwania nierówności.

W ofercie sklepu expondo.pl umieściliśmy szeroki wybór zastawów zawierających wspomniane wcześniej sprzęty oraz dedykowane akcesoria. Wśród nich są adaptery przeznaczone do różnego rodzaju wgnieceń. Ich duża liczba z pewnością pozwoli na znalezienie odpowiedniego rozwiązania. Ponadto razem z nimi dostarczamy pistolety na klej na gorąco, za pomocą których przytwierdzisz końcówki pullerów do karoserii. Do ich bezpiecznego usunięcia wykorzystasz specjalny zmywacz i skrobak. W większych kompletach znajdziesz dodatkowo rozpieraki w postaci pompowanych poduszek, tablice refleksyjne do rozpoznawania rodzaju wgnieceń czy gumowe młotki. Wszystkie elementy przechowasz w praktycznych walizkach.

Poza narzędziami PDR w tej kategorii znajdziesz też rolki do nadkoli. Zakłada się je w miejscu kół samochodowych. Przystosowano je zarówno do montażu na 4, jak i 5 śrub. Następnie za pomocą pokręteł i dźwigni ustawia się pożądaną długość. Gdy już to zrobisz, możesz przystąpić do formowania nadkoli zgodnie z potrzebami. Konstrukcje wykonano z bardzo solidnej stali nierdzewnej, która gwarantuje odporność na obciążenia.

Zachęcamy również do sprawdzenia hydraulicznych rozpieraków pozwalających na sprawne prostowanie, rozpieranie, a nawet gięcie blach. Idealnie nadają się zarówno do napraw samochodów osobowych, jak i ciężarowych. Świadczy o tym duży udźwig dochodzący do 10 ton oraz wykonanie z wytrzymałych materiałów. Długość rozpieraków możesz zmieniać w celu dopasowania ich do aktualnych potrzeb. Ponadto do zestawów dołączono przedłużki przydatne przy bardzo dużych otworach. Pompy posiadają system ochrony przed przeciążeniem, który zapobiega zepsuciu rozpieraków. Całość umieścisz w pojemnych skrzynkach.

Nowoczesne zgrzewarki typu spotter MSW

Zgrzewarki typu spotter to bardzo profesjonalne urządzenia stosowane do wygładzania i usuwania wgnieceń. Wykorzystują one prąd o wysokim natężeniu, który przytwierdza wybrane końcówki do wcześniej przygotowanych powierzchni. Poziom natężenia oraz czas obróbki ustawisz za pomocą czytelnych i łatwych w obsłudze paneli sterowania. Wyposażono je w ekrany LED umożliwiające kontrolowanie parametrów. W części modeli zastosowano też praktyczne tryby pracy (AUTO i MANUAL). Nad bezpieczeństwem zgrzewarki oraz użytkownika czuwają zabezpieczenia przed przegrzaniem i bezpieczniki. Do dyspozycji masz kompaktowe modele, które z łatwością przeniesiesz oraz większe urządzenia wyposażone w kółka.

Wydajność spotterów w dużej mierze zależy od zastosowanych akcesoriów. W sklepie expondo.pl znajdziesz m.in. bity o różnych kształtach. Oferujemy też specjalne druty faliste. Oba elementy przytwierdza się do karoserii za pomocą zgrzewarki. Następnie dzięki specjalnej wyciągarce z pazurami prostuje się wgniecioną powierzchnię. Można w tym celu również wykorzystać młotki ślizgowe dostępne w tej kategorii.

Zadbaj o profesjonalne narzędzia w swoim warsztacie blacharskim z produktami marki MSW. Prezentowane sprzęty do wyciągania wgnieceń pozwolą szybko i bardzo dokładnie naprawić karoserię różnych modeli samochodów. Przekonaj się sam i złóż zamówienie już dzisiaj!