Outlet
Produkty w outlecie to naprawione produkty zwrócone przez klientów lub produkty wystawowe. Mogą mieć niewielkie defekty kosmetyczne, jednak technicznie są całkowicie sprawne. Przysługuje na nie normalne prawo gwarancji i zwrotu.

Produkt: EX20062108

|

Model: MSW-DCM-03

Outlet Przepychacz do rur z bębnem - 390 W - 1486 obr./min - Ø32-100 mm

2199,00 zł 2729,00 zł
Ceny zawierają VAT

Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 2729,00 zł

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Wydajność – silnik o mocy 390 W i 1486 obr./min 
  • Efektywność – spirala o dł. 15 m i średnicy 12,7 mm
  • Kompatybilność – do rur o średnicy 32-100 mm
  • Akcesoria – 4 różne wiertła i rękawice
  • Mobilność – łatwy transport dzięki rączce i stabilnej konstrukcji

OPIS PRODUKTU

Za pomocą przepychacza do rur możesz skutecznie je wyczyścić

Aby nie było przykrej niespodzianki, regularnie czyść rury i skutecznie usuwaj osady za pomocą przepychacza do rur MSW! Urządzenie jest niezwykle wydajne, dzięki czemu szybko przywrócisz przepływ w rurach. Do różnych blokad użyj specjalnych wierteł, które błyskawicznie zamocujesz na końcu spirali.

Mocne i elastyczne! Urządzenie do czyszczenia rur od MSW

Maszyna ma efektywny silnik o mocy 390 W. Porusza on spiralą z prędkością 1486 obr./min. Spirala może być uruchomiona i ponownie zatrzymana za pomocą włącznika nożnego. Dlatego zawsze kontrolujesz proces czyszczenia. Dla Twojego bezpieczeństwa przepychacz wyposażono w wyłącznik przeciwporażeniowy. Spirala do czyszczenia rur ma maksymalną długość 15 m i znajduje się w bębnie. Zapobiega to jej nadmiernemu zabrudzeniu oraz jest bardzo wygodne. W zależności od rodzaju zanieczyszczenia do wyboru masz 4 wiertła, które poruszają się w rurze w sposób optymalny.

Spirala i wiertła mają średnicę 12,7 mm. Za pomocą narzędzia wyczyścisz rury o średnicy 32-100 mm. Materiał spirali jest optymalny do pracy w wilgotnych środowiskach. Odznacza się elastycznością i trwałością. Do bezpiecznej obsługi użyj rękawic. 

Do precyzyjnego czyszczenia posłużą 4 wiertła. Za pomocą wiertła maczugowego można usunąć małe i duże zatory na dużym obszarze, nawet w ciasnych zakrętach. Wiertło płaskie jest świetne do tłuszczów i substancji mazistych. Jeśli chcesz usunąć uporczywe osady, przymocuj do końca spirali końcówkę widełkową. Wybierz ząbkowaną głowicę tnącą, jeśli chcesz przeciąć małe gałęzie i korzenie.

Dzięki przepychaczowi do rur pracujesz wyjątkowo czysto, ponieważ po pracy brudna spirala jest chowana w bębnie. Ten sprzęt jest szczególnie polecany do stosowania w szpitalach, hotelach lub innych budynkach użyteczności publicznej. Ale przekonuje również we wszystkich innych obszarach zastosowania.

DANE TECHNICZNE