Sprawdzona jakość

Poznaj nasz szeroki wybór produktów
Więcej kategorii

1 - 24 z 753 produktów

Nie znaleziono wyników dla danego filtra!
1 od 32

 

Bez względu na to, w jakiej branży pracujesz, chcesz mieć pewność, że sprzęt, w który inwestujesz, jest wart swojej ceny. W naszej kategorii Outlet znajdziesz szeroki wybór używanego sprzętu gastronomicznego, rzemieślniczego i przemysłowego w cenie do 20% niższej od ceny oryginalnej. Posiadamy wyłącznie sprzęt używany najwyższej jakości. Niezależnie więc od tego, czy prowadzisz działalność restauracyjną, pracujesz w laboratorium, czy jesteś prywatnym rzemieślnikiem, posiadamy asortyment, który będzie pasował do Twojego budżetu i zapewni Ci doskonały zwrot z inwestycji.

 

Znajdź wysokiej jakości sprzęt gastronomiczny, rzemieślniczy i przemysłowy w niższych cenach w kategorii outlet.

Wysoka jakość produktów, obniżone ceny

Sprawdzone przez ekspertów przed odsprzedażą

Produkty z drugiej ręki dostępne w całej naszej ofercie

 

Niezależnie od tego, czy jesteś profesjonalistą, czy też zajmujesz się domowym majsterkowaniem, produkt z drugiej ręki jest świetną opcją uzyskania wysokiej jakości sprzętu w niskich cenach. Nikt z nas nie powinien lekceważyć kosztów rozpoczęcia nowego biznesu. Sprzęt z outletu jest szczególnie dobrym rozwiązaniem, jeśli rozpoczynasz działalność jako młoda firma lub otwierasz nową restaurację. Wszystkie nasze urządzenia przemysłowe są zbudowane tak, aby wytrzymać próbę czasu. Jeśli więc chodzi o nasz używany sprzęt, możesz mieć pewność, że widoczne zużycie jest czysto powierzchowne. Jego funkcjonalność i wydajność nigdy nie są zagrożone. Dla Twojego spokoju ducha gwarantujemy, że wszystkie nasze używane sprzęty są skrupulatnie sprawdzane przez naszych ekspertów, zanim pojawią się na naszej stronie z używanymi sprzętami.

 

Od naczyń kuchennych ze stali nierdzewnej marki Royal Catering do naszej oferty artykułów rzemieślniczych Stamos Welding jakość i wydajność są dobre jak nowe. Wiemy, że przy inwestowaniu w sprzęt gastronomiczny lub narzędzia rzemieślnicze bezpieczeństwo Twoich pracowników jest najważniejsze. Jeśli chodzi o standardy bezpieczeństwa i higieny pracy, traktujemy nasze używane materiały jak nowe z takim samym poziomem kontroli bezpieczeństwa. Oznacza to brak usterek elektrycznych lub uszkodzeń. Niezależnie od tego, czy szukasz nowego asortymentu elektronarzędzi, czy też wysokiej jakości grilla kontaktowego na wielkie otwarcie Twojej nowej burgerowni, znajdziesz u nas wiele wspaniałych opcji w odpowiedniej cenie.

 

Nigdy nie trać drugiej szansy

W kategorii Outlet sprzedajemy tylko używane produkty. Mogą one wykazywać ślady użytkowania na obudowie (wgniecenia i zarysowania), wyświetlaczu lub częściach zamiennych. Może również brakować oryginalnego opakowania. Oczywiście urządzenia zostały przetestowane i są w pełni sprawne.

Ze względu na ograniczoną liczbę produktów liczy się każdy szybki zakup. Bo tylko to, co jest dostępne, dostarczymy szybko i sprawnie.

Regularnie aktualizujemy kategorię Outlet o nowe produkty, więc bez względu na to, w jakiej branży pracujesz, dobrze jest mieć oko na sprzęt, którego potrzebujesz. 

Niezależnie więc od tego, czy prowadzisz kuchnię, robisz pierwszy krok w branży rzemieślniczej, czy też nadzorujesz rozległą fabrykę, zwróć uwagę na naszą ofertę urządzeń używanych. Z 20% zniżką możesz właśnie znaleźć wymarzoną okazję.