Nowy

Produkt: EX10062357

|

Model: MSW-SS300FZ

Szlifierka oscylacyjna - 240 W - 6000-12000 obr./min - miękki uchwyt

229,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Uniwersalność – do szlifowania drewna, forniru, farb, szpachli, powierzchni mineralnych i akrylowych
  • Wygoda – z ergonomicznym miękkim uchwytem
  • Higiena – zintegrowany pojemnik na kurz umożliwia czystą pracę
  • Praktyczność – każdy kawałek papieru ściernego jest bezpiecznie osadzony za pomocą klipsa i zapięcia na rzep
  • Regulacja – z praktycznym regulatorem do ustawiania prędkości

OPIS PRODUKTU

Do dokładnego szlifowania: szlifierka oscylacyjna z regulacją obrotów 6000 - 12000 obr./min

Pracuj szybko i łatwo na różnych powierzchniach za pomocą poręcznej szlifierki oscylacyjnej marki MSW. Elektronarzędzie z ergonomicznym uchwytem wygodnie leży w dłoni i jest wyposażone w papier ścierny. Za pomocą poręcznego regulatora ustaw prędkość obrotową między 6000 a 12000 obr./min i dopasuj ją do danego projektu. Warto wspomnieć, że kurz trafia od razu do zintegrowanego zbiornika na pył.

Poręczna szlifierka elektryczna do wymagających projektów

Niezależnie od tego, czy jest to fornir, drewno, farba czy kit – szlifierką oscylacyjną wygładzisz wiele różnych powierzchni. Odpowiednim papierem ściernym szybko i łatwo oszlifujesz również powierzchnie mineralne i akrylowe. Wymiana jest bardzo prosta, ponieważ dzięki klipsowi i rzepowi w kilka sekund przestawisz się na odpowiednią gradację. U góry sprawnie włączysz i wyłączysz urządzenie.

Dzięki miękkiemu uchwytowi, szlifierka oscylacyjna wygodnie leży w dłoni. Ergonomiczny uchwyt jest ukształtowany tak, aby można go było bezpiecznie trzymać w różnych pozycjach. Pozwala to na komfortową pracę nawet przez dłuższy czas. Dzięki maszynce oscylacyjnej zapewnisz sobie doskonałe rezultaty zarówno w przypadku prac zgrubnych, jak i precyzyjnych. Unikalny system antywibracyjny redukuje drgania i pozwala na płynną i ciągłą pracę. Za sprawą podwójnej i wzmocnionej izolacji urządzenie ma II klasę ochrony.

DANE TECHNICZNE

Oceny i opinie