Multiszlifierki

Zainspiruj się blogiem expondo

Prezentowane w tej kategorii multiszlifierki są wszechstronne. Dzięki bogatemu zestawowi akcesoriów nadają się do m.in. szlifowania, cięcia, polerowania, grawerowania, czyszczenia oraz wiercenia. Do zestawu dołączamy użyteczną walizkę z BMC, za pomocą której łatwo przetransportujesz komplet w miejsce pracy! Duża moc pozwala wygenerować naszym narzędziom wielofunkcyjnym liczbę obrotów idealnie dostosowaną do potrzeb. Obsługa jest prosta i intuicyjna, a wymiana końcówek możliwa bez odłączania sprzętu od źródła zasilania.

Wielofunkcyjne multiszlifierki

W zależności od wybranego modelu, niektóre dysponują ramieniem z uchwytem na akcesoria. Ułatwia ono prowadzenie prac w trudno dostępnych miejscach lub np. dosięgnięcie do sufitu. Funkcjonalność jest cechą charakterystyczną marki MSW.

Multiszlifierki dla każdego!

Podobnie jak inne sprzęty z expondo.pl, podnośniki motocyklowe i młotowiertarki, proponowane urządzenia odnajdą się w każdym garażu. Użycie naszych mini szlifierek gwarantuje szybkie przeprowadzenie szerokiej gamy prac naprawczych i wykończeniowych. Inżynierowie dołożyli wszelkich starań, aby multiszlifierki charakteryzowały się wysokimi parametrami użytkowymi.

Solidna jakość wykonania oraz trwałość to zalety wynikające z niemieckiego projektu. Urządzenia mają mocne obudowy, a godne zaufania silniki elektryczne świetnie radzą sobie w warunkach intensywnej eksploatacji.

Już dzisiaj zamów jedną z oferowanych multiszlifierek do twojego warsztatu!