Produkt: EX10062024

|

Model: MSW-MHW-06

Wyciągarka ręczna - 550 kg

199,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Potęga – wielka siła uciągu 550 kg przy przełożeniu 4,1:1
  • Wygoda – łatwa w obsłudze korba ręczna z mechanizmem zapadkowym
  • Bezpieczeństwo – mechaniczny układ hamulcowy
  • Trwałość – gwint ze stali stopowej i zabezpieczony przed korozją powłoką ocynkowaną
  • Uniwersalność – proste mocowanie za pomocą płyty montażowej

OPIS PRODUKTU

Twoja kolej z wyciągarką ręczną od MSW

Chcesz holować łodzie, przyczepy kempingowe lub inne toczące się ładunki? Po prostu weź wyciągarkę ręczną z MSW! Wykorzystaj niezawodną siłę uciągu, łatwą obsługę i stabilną konstrukcję wszystkich komponentów, aby bezpiecznie przenosić obiekty pływające i toczące się w kierunku poziomym! Wystarczy zaopatrzyć się w linkę lub pasek do tego modelu – i gotowe.

Mocna wyciągarka ręczna korbowa z optymalną przekładnią

Dzięki stabilnej konstrukcji i przełożeniu 4,1:1 możesz wykorzystać wyciągarkę ręczną do rozwinięcia siły uciągu 550 kg! Ręczną korbę obsługujesz tylko mechanicznie i przy użyciu własnej siły mięśni, aby bezpiecznie ciągnąć pojazdy lub łodzie. Wyciągarki linowej możesz używać uniwersalnie i bez prądu, czy to w domu, ogrodzie, na przystani czy w warsztacie. Wyciągarka ręczna linowa jest bezpiecznie montowana do łodzi, pojazdów lub innych powierzchni za pomocą płyty montażowej.

Użyj korby ręcznej do uruchomienia przyjemnie cichej przekładni, w której koła zębate zazębiają się precyzyjnie, aby ciągnąć ładunki. Skrzynię biegów wykonano ze stali stopowej i jest zabezpieczona przed korozją powłoką galwaniczną. Grzechotkę można regulować z obciążeniem do podnoszenia lub opuszczania. Jeśli to konieczne, użyj mechanicznego układu hamulcowego, aby utrzymać linkę bezpiecznie w żądanej pozycji. Wszystkie elementy mechaniczne są zamknięte i zabezpieczone podczas pracy. Korbę łatwo wyjmiesz do przechowywania.

Uwaga: ten model nie jest dostarczany z linką ani paskiem, które mocuje się do sprzętu, aby ciągnąć ładunek.

DANE TECHNICZNE

Oceny i opinie