W obniżonej cenie

Produkt: EX10061952

|

Model: MSW-M-FS-18

Wyłącznik pływakowy - 12 V 16 A / 24 V 8 A

79,00 zł 85,00 zł
Ceny zawierają VAT

Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 85,00 zł

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-2 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Skuteczność – włącza pompę łodzi, gdy woda w zęzie za bardzo się podniesie
  • Kompatybilność – pracuje z napięciem 12 V (16 A) lub 24 V (8 A)
  • Solidność – kabel połączeniowy o grubości 16 AWG (1,5 mm²)
  • Elastyczność – kabel o zasięgu 1 m
  • Kompaktowość – smukła konstrukcja odpowiednia do ciasnych przestrzeni

OPIS PRODUKTU

Koniec z nadmiarem wody w zęzie dzięki niezawodnemu wyłącznikowi pływakowemu

Aby upewnić się, że zęza w Twojej łodzi nie jest zbyt zatopiona, należy regularnie wypompowywać z niej wodę. Dzięki przełącznikowi pływakowemu MSW zawsze zachowasz optymalny poziom wody. Jeśli jest zbyt wysoki, wyłącznik zęzowy reaguje automatycznie i uruchamia pompę zęzową. Nie musisz dokonywać oględzin zęzy i możesz w pełni poświęcić się nawigacji.

Wyłącznik pływakowy pompy zęzowej utrzymuje poziom wody pod kontrolą

Kompaktowy przełącznik pływakowy pompy zęzowej można łatwo zamontować na dnie zęzy. Pływające ramię dźwigni reaguje na poziom wody. Od pewnego kąta, który jest osiągany przy ok. 60 mm wysokości wody, przełącznik automatycznie włącza pompę. Jeśli podczas pompowania woda spadnie poniżej 30 cm, pompa zostaje ponownie wyłączona.

Wyłącznik pływakowy jest połączony z pompą dwoma wytrzymałymi kablami. Mają długość 1 m i grubość 16 AWG, dzięki czemu są bardzo solidne. Przełącznik zęzowy może być zasilany napięciem 12 V (16 A) i 24 V (8 A) i dlatego nadaje się do szerokiej gamy źródeł prądu stałego.

Materiał przełącznika jest niezwykle trwały oraz całkowicie odporny na korozję. Oznacza to, że może być optymalnie stosowany w wilgotnych środowiskach, takich jak zęzy, ale także w maszynowniach lub piwnicach. Użyj wyłącznika pływakowego, aby zapobiec zalaniu lub nadmiernemu obciążeniu wodą!

DANE TECHNICZNE