Produkt: EX10040424

|

Model: PHY-KB-09

Dozownik do płynu dezynfekującego - 1 l - podstawa - stal nierdzewna, akryl, stal - okrągły

399,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-2 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Pojemność – pojemnik wielokrotnego użytku o objętości 1 l
  • Higieniczność – bezdotykowa dezynfekcja rąk za sprawą czujnika
  • Regulacja wysokości – solidny stojak można regulować w zakresie 100 - 140 cm
  • Trwałość – czujnik pozwala na 30000 aplikacji
  • Wygoda w utrzymaniu – materiały łatwe do czyszczenia (stal nierdzewna, akryl, stal)

OPIS PRODUKTU

Zaawansowany dozownik do płynu dezynfekującego z czujnikiem do 30000 użyć

Niezależnie od tego, czy to w hotelu, restauracji, stołówce, na lotniskach, czy w biurach, dozownik do płynu dezynfekującego marki physa zapewni higienicznie czyste ręce Twoim klientom i gościom. Podajnik to niezbędny element każdego budynku użyteczności publicznej w dzisiejszym świecie! Dzięki solidnemu stojakowi idealnie nadaje się do użytku tam, gdzie montaż na ścianie nie jest możliwy.

Ochrona osobista za pomocą artykułów higienicznych marki physa

Napełnij dołączoną butelkę z pompką o pojemności 1 l środkiem do dezynfekcji rąk i umieść stację w dowolnym miejscu. Jej wysokość możesz ustawić w zakresie 100 - 140 cm. Aby uniknąć kontaktu z zanieczyszczonymi powierzchniami, dozownik do dezynfekcji wyposażono w czujnik ruchu. Może być zasilany bateriami (brak w zestawie) lub zasilaczem. Obudowę urządzenia zamkniesz, ograniczając dostęp osobom nieupoważnionym. Podłużny wskaźnik poziomu napełnienia ułatwia sprawdzenie z zewnątrz ile środka dezynfekującego pozostało w pojemniku.

Produkt jest wykonany z higienicznych materiałów (stal nierdzewna, akryl, stal) i zajmuje bardzo mało miejsca. Dozownik do płynu dezynfekującego jest mobilny, a jego wysokość można w dowolnym momencie zmienić. Nowoczesny design pasuje do niemal każdego wnętrza. Czy to w warsztacie, hotelu, salonie kosmetycznym, banku czy pasażu handlowym – dzięki stojącemu bezdotykowemu dozownikowi do dezynfekcji rąk możesz zaoferować klientom i pracownikom higieniczne odkażanie dłoni.

Nie musisz się również martwić o czyszczenie samego produktu. Konstrukcja jest wykonana z wysokiej jakości stali nierdzewnej cechującej się nie tylko wyjątkową wytrzymałością, ale także łatwością w czyszczeniu. Dzięki temu dozownik do dezynfekcji rąk będzie Ci służył przez długi czas. Chroń siebie oraz zdrowie swoich klientów i współpracowników za pomocą stacji do dezynfekcji marki physa!

DANE TECHNICZNE