Dozowniki do mydła

Zainspiruj się blogiem expondo

Utrzymanie dłoni w odpowiedniej czystość nie tylko jest wymogiem sanitarnym w wielu branżach, ale i podstawowym sposobem zapobiegającym rozwojowi różnych chorób. Poza środkami myjącymi potrzebujesz też pojemników, z którymi będziesz mógł wygodnie nalewać odpowiednie ilości płynów. Sklep expondo.pl ma w swojej ofercie sprzęty przeznaczone właśnie do tego celu.

W tej kategorie znajdziesz wygodne w obsłudze i eleganckie dozowniki do mydła marek physa i Merida. Dzięki nim zapewnisz w swoich łazienkach stały dostęp nie tylko do mydła, ale i płynu dezynfekującego, szamponu i innych środków do mycia. Jeżeli szukasz akcesoriów do toalet publicznych, to zachęcamy do zapoznania się z naszymi dozownikami do ręczników papierowych oraz suszarkami do rąk.

Dozowniki do mydła i płynu dezynfekcyjnego

Dozowniki do mydła w płynie znajdujące się w tej kategorii stworzono z myślą o użytku w toaletach i łazienkach publicznych. Dlatego zadbano o ich gustowny design pasujący do wszystkich wnętrz. Do dyspozycji masz pojemniki wykonane z eleganckiego tworzywa sztucznego oraz metalowe o matowym wykończeniu. Niezależnie od Twojego wyboru możesz mieć pewność, że obudowy są łatwe w czyszczeniu. Dodatkowo metalowe modele są bardzo wytrzymałe, więc nie musisz martwić się wandalami.

Łatwa obsługa to zasługa pompek, które wystarczy nacisnąć, aby uzyskać odpowiednią porcję mydła czy płynu dezynfekującego. Część produktów ma możliwość regulowania ilości dozowanego środka. Pompki obsłużysz za pomocą dłoni, ale w naszej ofercie znajdziesz też dozowniki łokciowe. W przeźroczystych modelach kontrolowanie zawartości zbiornika jest bardzo wygodne. W przypadku sprzętów z obudowami do sprawdzania ilości płynu służą specjalne okienka. Dostęp do wewnętrznych pojemników mają jedynie osoby posiadające klucze do wbudowanych zamków.

Dozowniki do pasty do mycia rąk

Wyżej wymienione dozowniki do mydła w płynie stanowią świetny element wyposażenia w łazienkach publicznych w restauracjach, barach, hotelach czy biurach. Jednak w zakładach produkcyjnych i fabrykach, gdzie często pracownicy mają do czynienia z różnymi smarami oraz olejami, potrzebny jest o wiele wytrzymalszy sprzęt. W tym celu marka Merida stworzyła wysokiej jakości dozowniki na specjalne pasty do mycia rąk.

Wyróżnia je bardzo trwała, spawana konstrukcja odporna na działanie czynników panujących w tego typu firmach. Są one w stanie pomieścić 5-litrowe kanistry z mydłem. Modele oferowane w expondo.pl są dostarczane z dedykowanymi pastami do rąk. Do dozowania odpowiednich ilości służą pompki, które wystarczy nacisnąć. W razie potrzeby dostarczamy te elementy osobno.

Zadbaj o czystość rąk swoich pracowników oraz klientów z dozownikami mydła marek physa i Merida. Łatwa obsługa, solidne konstrukcje, a także zamki na klucze idealnie sprawdzą się w miejscach publicznych. Nie czekaj i złóż zamówienie już dziś!