Produkt: EX10040557

|

Model: PHYSA TR-7

Stojak na ręczniki - 2 drążki - bambus - czarny

119,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Wszechstronność – idealny do hoteli, szatni, SPA, gabinetów kosmetycznych, a także prywatnych łazienek
  • Praktyczność – kompaktowy sprzęt zapewnia dużo miejsca do przechowywania
  • Stylowość – minimalistyczny design pasuje do niemal każdego otoczenia
  • Trwałość – dzięki wysokiej jakości materiałom i perfekcyjnemu wykonaniu
  • Łatwy montaż – dzięki czytelnej instrukcji oraz dostarczonym akcesoriom montażowym (w zestawie jest klucz imbusowy)

OPIS PRODUKTU

Elegancki stojak na ręczniki z 2 drążkami w subtelnym designie

Stojak na ręczniki z oferty hotelowej physa to idealne rozwiązanie do umieszczania ręczników w zasięgu ręki w małych pomieszczeniach lub do suszenia prania. 2 drążki zapewniają wystarczająco dużo miejsca pomimo kompaktowych rozmiarów wieszaka. Nawet duże ręczniki kąpielowe szybko wyschną na stabilnej konstrukcji. Sprzęt sprawdzi się w jednoosobowych gospodarstwach domowych jako zajmująca niewiele miejsca suszarka lub w hotelach, salonach kosmetycznych i przebieralniach. Elegancka konstrukcja jest idealna do prezentowania w atrakcyjny sposób ręczników lub innych tekstyliów.

Wieszak na ręczniki – duża przestrzeń do przechowywania na małej powierzchni

Stojak zapewnia maksymalne wykorzystanie przestrzeni na jak najmniejszej powierzchni. Wieszak na ręczniki z 2 drążkami jest idealny do wąskich i małych przestrzeni. Ułożone naprzemiennie pręty sprawią, że wilgotne tekstylia wyschną szybko i bez zapachu stęchlizny. Dzięki prostemu, eleganckiemu wzornictwu wieszak na ręczniki doskonale pasuje do niemal każdego wystroju.

Wolnostojący wieszak na ręczniki przekonuje wysoką jakością. Wykonany z wytrzymałej stali i bambusa jest nie tylko dekoracyjny, ale także łatwy w pielęgnacji. Powierzchnia jest odporna na uszkodzenia mechaniczne i przez długi czas będzie świetnie wyglądać. Montaż jest prosty. Dla szybkiej i bezproblemowej instalacji akcesoria montażowe oraz klucz imbusowy są już zawarte w zakresie dostawy.

DANE TECHNICZNE

Oceny i opinie