1 - 24 z 31 produktów

Nie znaleziono wyników dla danego filtra!
1 od 2

Otwierając firmę, punkt gastronomiczny czy centrum handlowe, musisz pomyśleć o wyposażeniu publicznych toalet. To, co w nich umieścisz, ma duże znaczenie dla ogólnego obrazu Twojej działalności w oczach klientów, a nawet pracowników. Dlatego warto zadbać o wysokiej jakości akcesoria łazienkowe. Czego zatem potrzebujesz?

Sklep expondo.pl ma w swojej ofercie profesjonalne sprzęty stworzone z myślą o publicznych toaletach. Znajdziesz tutaj m.in. eleganckie dozowniki do mydła oraz płynu dezynfekującego. W tej kategorii umieściliśmy również szeroki wybór podajników papieru toaletowego i ręczników papierowych, a także suszarek do rąk. Wszystkie produkty stanowią część asortymentu renomowanych marek physa oraz Merida.

Eleganckie dozowniki mydła i płynu dezynfekującego

Dozowniki do mydła pozwalają nalać na dłonie odpowiednią ilość środka myjącego. Ich obsługa wyróżnia się łatwością. Wystarczy nacisnąć pompkę, aby uzyskać pożądaną porcję mydła, płynu dezynfekującego czy szamponu do włosów. Pojemne zbiorniki (nawet 2 l) pozwalają jednorazowo wlać duże ilości środka. W zależności od wybranego modelu zawartość skontrolujesz dzięki przezroczystym konstrukcjom pojemników lub za pomocą specjalnych okienek. Obudowy wykonano z mocnych materiałów, które nie ulegają korozji. Do wyboru masz dozowniki z ABS-u oraz stali nierdzewnej. Projektując produkty, nie tylko zadbano o ich wytrzymałość, ale i elegancki wygląd pasujący do każdej toalety. Otworzysz je za pomocą dołączonych kluczy.

W tej kategorii umieściliśmy również specjalne dozowniki na pastę BHP. Idealnie nadają się do zakładów produkcyjnych, fabryk i wszędzie tam, gdzie istnieje ryzyko zabrudzenia się smarami czy olejami. Ich obudowy są znacznie wytrzymalsze i są przystosowane do trudnych warunków panujących w tego typu firmach. W ich wnętrzu można umieścić 5-litrowe kanistry z pastami. Prezentowane produkty są dostarczane z dedykowanymi środkami myjącymi. Do ich dozowania służą specjalne i bardzo mocne pompki.

Pojemne podajniki papieru toaletowego i ręczników

Charakter publicznych toalet sprawia, że częste uzupełnianie papieru toaletowego to konieczność. Dlatego, żeby tego uniknąć, stosuje się jak największe rolki. Do ich utrzymania posłużą podajniki marek physa i Merida. Są one w stanie zmieścić papier toaletowy o średnicy nawet 26 cm. Konstrukcje dozowników pozwalają szybko i wygodnie rozwinąć wystarczającą długość. Z kolei ząbkowane wyloty ułatwiają odrywanie pożądanej liczby listków. Do sprawdzania, ile zostało papieru, służy specjalne okienko. Aby uzupełnić zapas, należy otworzyć zamek znajdujący się w obudowie. Do wyboru masz modele z ABS-u i stali nierdzewnej odpornych na trwałe zabrudzenia.

Poza podajnikami papieru toaletowego dostarczamy również pojemniki na ręczniki papierowe. Oferujemy m.in. produkty mieszczące do 500 listków. Wyloty przystosowano do wygodnego wyciągania dowolnej ilości papieru. Podajniki ręczników również posiadają zamki na klucz. Umieszczono w nich też okienka do kontrolowania zawartości.

Tradycyjne i kieszeniowe suszarki do rąk

W szybkim osuszaniu dłoni po myciu nieocenioną pomocą okażą się wydajne suszarki do rąk physa oraz Merida. Ich mocne silniki zapewniają podmuchy powietrza o odpowiedniej prędkości i temperaturze. Dzięki nim w krótkim czasie pozbędziesz się nadmiaru wody z rąk. Obsługa urządzeń jest całkowicie bezdotykowa. Wynika to z zastosowania fotokomórek, które po wykryciu ruchu uruchamiają sprzęt.

Do jeszcze wydajniejszego suszenia idealnie nadadzą się suszarki kieszeniowe. Ich konstrukcja oraz duża moc sprawiają, że czas potrzebny do osuszenia dłoni jest jeszcze krótszy. W przeciwieństwie do tradycyjnych modeli tutaj woda spływa do specjalnych zbiorników. Pozwala to uniknąć plam w całej łazience. W razie potrzeby w suszarkach kieszeniowych można umieścić wkłady zapachowe oraz bakteriobójcze. Ich nowoczesny design z pewnością wpasuje się do wystroju każdej łazienki.