Produkt: EX10011385

|

Model: RCCS-3.5LSS

Dozownik do płatków - 3,5 litra - stal nierdzewna

549,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-2 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Użyteczność – do przechowywania i wydawania sypkich produktów (aż 3,5 litra pojemności)
  • Przejrzystosć – przezroczysty cylinder pozwala na podgląd aktualnego stanu wypełnienia dozownika
  • Oszczędność – dyspenser odmierza dokładną ilość płatków, minimalizując straty
  • Trwałość – jedzenie pozostaje długo świeże
  • Design – stojak ze stali nierdzewnej

OPIS PRODUKTU

Dozownik do płatków - 3,5 litra

Praktyczny dozownik do płatków Royal Catering umożliwia przechowywanie i wygodne dozowanie sypkich produktów: zbożowych płatków śniadaniowych, niewielkich herbatników i ciastek, cukierków, orzechów, suszonych owoców, kawy, ryżu itp. Przyda się wszędzie tam, gdzie podawane są śniadania w formie bufetu – w hotelach, restauracjach czy bistrach. Model RCCS-3.5LSS posiada estetyczny, nowoczesny design, co sprawia, że odnajdzie się również jako element dekoracyjny. Urządzenie posiada jeden wylot.

Dyspenser do płatków Royal Catering ‒ charakterystyka

Przezroczysty cylinder o pojemności 3,5 litra wykonany jest z plastiku, który świetnie izoluje produkty spożywcze przed działaniem czynników zewnętrznych. Powierzchnia zbiornika cechuje się odpornością na zarysowania, a płatki czy orzechy są doskonale widoczne. Podnosi to estetykę urządzenia od Royal Catering, ale także ułatwia kontrolę poziomu napełnienia.

Elegancki design to wyróżnik charakteryzujący dozownik do płatków. Nowoczesna linia poszczególnych elementów nadaje mu bardzo atrakcyjny wygląd. Na elitarny wygląd urządzenia wpływa zastosowanie efektownie wyglądającej stali nierdzewnej.

Oszczędność to zasługa pokrętła dozującego. Jest ono zaprojektowane w taki sposób, aby minimalizować straty i zapobiec marnowaniu płatków. Wydziela klientom dokładne porcje.

Solidnie wykonany dozownik do płatków jest bardzo użyteczny. Model RCCS-3.5LSS zaprojektowano do przechowywania i wydawania sypkich artykułów, które dzięki niemu długo pozostają świeże. Funkcjonalność dyspensera współgra z nowoczesnym designem. Czyni on sprzęt od Royal Catering doskonałym uzupełnieniem eleganckiego wystroju wnętrz.

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA