Dozowniki do płatków

Poznaj nasz szeroki wybór produktów
Więcej kategorii

1 - 16 z 16 produktów

Nie znaleziono wyników dla danego filtra!

Funkcjonalne dozowniki do płatków marki Royal Catering to urządzenia bardzo użyteczne w każdym lokalu branży HoReCa serwującym śniadania. Sprawdzą się zwłaszcza w hotelowych bufetach, na stołówkach, w bistrach, kawiarniach itp. Płatki są przysmakiem zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Od zwykłych kukurydzianych, poprzez musli, aż po deserowe z miodem lub czekoladą – nasze dozowniki są stworzone dla nich wszystkich! Poznaj również dyspensery do czekolady, w których wygodnie jest podgrzać mleko.

Wysokiej jakości dozowniki do płatków

Nowoczesny design to wyróżnik oferowanych dozowników. Hermetyczne cylindry wykonane zostały z przezroczystego polistyrenu, który świetnie zabezpiecza artykuły spożywcze przed działaniem czynników zewnętrznych. Jest materiałem trwałym oraz odpornym na zarysowania. Znajdujące się w pojemniku płatki, ziarna, ciastka, cukierki i tym podobne sypkie produkty są doskonale widoczne. Ułatwia to kontrolę napełnienia i podnosi atrakcyjność wizualną sprzętu. Dodatkowo polistyren jest bezpieczny dla mającej z nim kontakt żywności – nie zmienia jej smaku, zapachu i nie ma wpływu na wartości odżywcze.

Wszystkie dostępne na expondo.pl dyspensery do płatków posiadają elastyczne wyloty z gumy termoplastycznej. Dzięki ich zastosowaniu podczas zakończenia wydzielania ostatnie płatki nie ulegają pokruszeniu. Podobnie jak zaparzacz do kawy lub maszynę do waty cukrowej, dozownik od Royal Catering łatwo zdemontować w celu wyczyszczenia.

Dozowniki do płatków dla gastronomii

Prezentowane dozowniki do płatków śniadaniowych doskonale sprawdzają się podczas intensywnej eksploatacji w profesjonalnej gastronomii. Będą stanowiły także ciekawy element wyposażenia prywatnej kuchni. W zależności od modelu dostępne są: jedno lub wielokomorowe; do postawienia na półce lub zawieszenia na ścianie. Można wybierać pomiędzy utrzymanymi w klasycznym, stonowanym designie oraz bardziej ekstrawaganckimi, np. w jaskrawozielonym kolorze. Łatwe dozowanie, z którym poradzą sobie nawet kilkuletnie dzieci, to kolejny atut naszych dyspenserów do produktów sypkich.

Wszystkie towary dostępne w asortymencie expondo.pl przechodzą szereg wymagających testów technicznych. Pracownicy expondo.pl dbają także o analizowanie potrzeb rynkowych i stale zmieniających się wymagań stawianych sprzętom dla profesjonalistów. Dlatego wiemy, że do Twoich rąk trafiają urządzenia funkcjonalne, najwyższej jakości. Już dzisiaj zapoznaj się z naszą ofertą i zamów dozownik idealny dla Ciebie!