Produkt: EX10012307

|

Model: RCLK-W87

Lodówka na napoje - 85 l - Royal Catering

Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-2 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Przestronność – pojemność 85 l i komora o wymiarach 50 x 56 x 35 cm
  • Regulacja – temperaturę można ustawić w zakresie -2~10°C za pomocą termostatu cyfrowego
  • Atrakcyjność – optymalna prezentacja świeżych i chłodnych napojów idealnych na upalne dni
  • Wydajność – moc 230 W, roczne zużyciu na poziomie około 1058 kWh i automatyczne odszranianie
  • Trwałość – dzięki wysokiej jakości wykonania i wytrzymałym materiałom, takim jak szkło hartowane i stal

OPIS PRODUKTU

Oferuj napoje bezalkoholowe w atrakcyjny i wygodny sposób z otwartą lodówką na napoje

Otwarta lodówka na napoje od Royal Catering okaże się niezwykle praktyczna, szczególnie w niewielkich lokalach. Pojemność 85 l zapewnia wystarczająco dużo miejsca na zimną wodę, napoje gazowane lub piwo. Dzięki otwartej konstrukcji na lekkobieżnych kółkach idealnie nadaje się do samoobsługi w bistrach, kawiarniach, restauracjach typu Fast Food, barach z przekąskami, na imprezach z cateringiem czy w sklepach i kioskach.

Wydajna chłodziarka na napoje Royal Catering na potrzeby cateringowe

Temperatura chłodzenia, którą można ustawić w zakresie -2~10°C za pomocą panelu sterowania, jest precyzyjnie utrzymywana za sprawą cyfrowego termostatu. Pozwala to optymalnie dostosować chłodzenie do napojów, które chcesz zaoferować swoim gościom. Przy mocy wyjściowej 230 W i średnim rocznym zużyciu prądu na poziomie 1058 kWh, lodówka na napoje działa niezwykle energooszczędnie. Funkcja automatycznego odszraniania dodatkowo zmniejsza koszty energii.

Urządzenie chłodzi za pomocą czynnika chłodniczego R290, który ma doskonałe właściwości termodynamiczne i wysoką wydajność energetyczną. Ponadto jest przyjazny dla środowiska i nie ma negatywnego wpływu na warstwę ozonową ani efekt cieplarniany.

Dzięki solidnej obudowie wykonanej ze stali i hartowanego szkła mini lodówka na napoje gwarantuje dużą wytrzymałość i odporność na zużycie. Wysokiej jakości materiały są również szczególnie łatwe w czyszczeniu i zawsze zapewniają profesjonalny, atrakcyjny wygląd.

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA