Lodówki na napoje

Poznaj nasz szeroki wybór produktów
Więcej kategorii

1 - 24 z 27 produktów

Nie znaleziono wyników dla danego filtra!
1 od 2

Sklep expondo.pl oferuje lodówki na napoje pomyślane jako niezbędny sprzęt w restauracjach, hotelach, barach szybkiej obsługi, sklepach spożywczych i wielu innych miejscach. Marka Royal Catering daje swoim klientom możliwość wyboru chłodziarki gastronomicznej o pojemności odpowiednio dopasowanej do potrzeb użytkowników. Na naszej stronie znajdziesz sprzęt wykonany z solidnych materiałów, który będzie służył Ci przez długi czas.

Lodówka barowa nie tylko podtrzymuje w niskiej temperaturze soki, wodę mineralną, napoje gazowane czy piwo, ale również atrakcyjnie je eksponuje. Prezentowane w tej kategorii chłodziarki nadają się do tego wyśmienicie! Jeśli jesteś zainteresowany innymi urządzeniami tego rodzaju, poznaj  stoły chłodnicze i nadstawy marki Royal Catering.

Lodówka na napoje – wydajność i niezawodność

Tak jak każdy sprzęt w profesjonalnej eksploatacji, lodówka do napojów powinna charakteryzować się wysoką jakością i wydajnością pracy. Wspomniane warunki spełniają chłodziarki  barowe marki Royal Catering. Wyposażono je w efektywne sprężarki, wentylatory rozprowadzające zimne powietrze i nowoczesne, cyfrowe termostaty precyzyjnie podtrzymujące temperaturę. Parametr ten jest regulowany, co pozwala dopasować go do przechowywanego produktu.

Zastosowanie zaawansowanych technologicznie rozwiązań to jednak nie wszystko, co powinno wyróżniać lodówkę do napojów. Niebagatelne znaczenie mają solidne materiały, zdające egzamin w warunkach profesjonalnej gastronomii. Dostępne w sklepie expondo.pl witryny chłodnicze skonstruowano m.in. ze stali nierdzewnej i malowanej proszkowo. Zastosowane tworzywa są łatwe w utrzymaniu czystości.

Aby móc atrakcyjnie zaprezentować klientom napoje np. w hotelowej restauracji, najlepiej zaopatrzyć się w lodówkę przeszkloną. Prezentowane tutaj modele posiadają przesuwne lub zamykane drzwi z podwójną szybą, która zapewnia również dobrą izolację, oraz iluminację LED. Praktyczne rozwiązanie to blokada drzwi zapobiegająca otwarciu przez niepowołaną osobę.

Lodówki gastronomiczne Royal Catering

Marka Royal Catering to zaufany partner branży gastronomicznej. Projektanci urządzeń kuchennych mają świadomość tego, jak bardzo odmienne bywają potrzeby właścicieli dużych restauracji, małych barów szybkiej obsługi, food trucków itd. Wychodząc im naprzeciw, tworzą gamy produktów różniących się wielkością, konstrukcją czy liczbą funkcji.

Podobnie jest w przypadku lodówek barowych. Do wszystkich wykorzystano wysokiej jakości materiały, takie jak np. stal nierdzewna, a także nowoczesne termostaty. Klient ma wybór pojemności, dostępne warianty to m.in. 108, 208, 323, a nawet 600 l. Modele wyposażono w obszerne półki do wygodnego umieszczania butelek, puszek i kartoników. W sklepie expondo.pl każdy znajdzie coś dla siebie!

Jeśli zainteresowała Cię oferta lodówek na napoje, zapoznaj się również ze stołami chłodniczymi do pizzy i dyspenserami do soków. Wymienione urządzenia idealnie sprawdzą się w podtrzymywaniu niskiej temperatury artykułów spożywczych, nie tylko w czasie gorącej pogody. Przechowywanie produktów w zimnie pozwala zachować im świeżość i pełnię wartości odżywczych. Zobacz także: sklepowa zamrażarka do lodów!