Chłodziarki

Poznaj nasz szeroki wybór produktów
Więcej kategorii

1 - 24 z 28 produktów

Nie znaleziono wyników dla danego filtra!
1 od 2

Chłodziarka gastronomiczna – oferta sklepu expondo.pl

Sklep expondo.pl prezentuje wysokiej klasy chłodziarki gastronomiczne cenionej w branży marki Royal Catering. Sprzęt ten sprawdzi się w sklepach, hotelach, restauracjach, barach, na stołówkach, zapewniając odpowiednią temperaturę dań, napojów i przekąsek. Przechowywane wewnątrz produkty dłużej utrzymają swoją świeżość.

Profesjonalne chłodziarki wykonane zostały z użyciem najlepszych materiałów i przy zastosowaniu nowoczesnych technologii. Stal nierdzewna lub malowana proszkowo, szkło hartowane, wydajne termostaty, cicho pracujące agregaty oraz efektywne czynniki chłodnicze to rozwiązania wpływające na niezawodność i wysoką jakość sprzętu. Takimi samymi zaletami charakteryzują się m.in stoły chłodnicze lub nadstawy chłodnicze.

Specjalistyczne chłodziarki marki Royal Catering – szeroki asortyment

Chłodziarki gastronomiczne marki Royal Catering to sprzęt, który dostępny jest w sklepie expondo.pl w różnych wariantach. Zależnie od potrzeb klienci mogą wybrać więc wersje jedno lub dwudrzwiowe, decydując się na odpowiednią pojemność, kolor, a tym samym rodzaj materiałów, z których wykonano sprzęt. Do ekspozycji produktów spożywczych lub napojów idealnie nadają się maszyny ze szklanymi drzwiami, zaś na zaplecze polecamy chłodziarki z drzwiami ze stali.

Produkty marki Royal Catering zyskały dużą popularność i uznanie wśród osób profesjonalnie zajmujących się branżą HoReCa. Kompletując wyposażenie do swoich lokali, warto zapoznać się z ofertą expondo.pl, w której dostępna jest bogata kolekcja niezawodnego sprzętu. Wśród produktów znaleźć można między innymi meble gastronomiczne bądź różnego rodzaju urządzenia grzewcze.

Lodówka gastronomiczna w sklepie expondo.pl: nowoczesność, niezawodność i efektywne działanie

Profesjonalne lodówki gastronomiczne znajdujące się w ofercie expondo.pl stworzono przy zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań technologicznych. Standardem są tu cyfrowe termostaty utrzymujące temperaturę na wskazanym poziomie, a także nowoczesne, niezwykle ciche agregaty. Efektywność pracy zapewniona została przez czynniki chłodnicze o znakomitych właściwościach termodynamicznych.

Obok wysokiej jakości lodówek gastronomicznych atrakcyjną propozycję w naszym sklepie intenetowym stanowią np. namioty imprezowe, a także wózki sprzątające.