Outlet
Produkty w outlecie to naprawione produkty zwrócone przez klientów lub produkty wystawowe. Mogą mieć niewielkie defekty kosmetyczne, jednak technicznie są całkowicie sprawne. Przysługuje na nie normalne prawo gwarancji i zwrotu.

Produkt: EX20011646

|

Model: RCAF-12L

Outlet Piekarnik elektryczny - 13 programów - 1600 W - 12 l

639,00 zł 799,00 zł
Ceny zawierają VAT

Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 799,00 zł

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-2 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Praktyczność – technologia smażenia gorącym powietrzem z opcją rożna
  • Łatwa obsługa – wyposażony w czytelny wyświetlacz LED i ekran dotykowy
  • Wszechstronność – 13 programów i 3 funkcje
  • Wygoda – timer do 60 minut
  • Uniwersalność – szeroki zakres temp. 50-220°C

OPIS PRODUKTU

Piekarnik - wielofunkcyjny - 12 l

Nowoczesny piekarnik elektryczny marki Royal Catering to sprzęt zarówno dla gospodarstw domowych, jak i małych restauracji, barów szybkiej obsługi, bistro, stacji benzynowych itp. Model RCAF-12L o pojemności 12 l odznacza się wieloma praktycznymi funkcjami oraz bardzo łatwą obsługą.

Piec elektryczny RCAF-12L – charakterystyka

Wydajny piekarnik o dużej mocy 1600 W optymalnie wykorzystuje energię dzięki wentylatorowi oraz górnej grzałce. Pieczenie za pomocą gorącego powietrza jest zdrowsze, ponieważ nie wymaga użycia dużej ilości tłuszczu.

Wszechstronność sprzętu wynika z możliwości dostosowania do danego produktu. Piekarnik posiada 13 programów: do frytek, skrzydełek, steków, ryb, warzyw, popcornu, kurczaka, chipsów, ciasta, szaszłyków, pizzy, tostów i ciasteczek. Umożliwia także rozmrażanie, suszenie i utrzymywanie w cieple.

Łatwa obsługa to efekt wyposażenia w czytelny cyfrowy panel. Wyświetlacz LED pozwala na precyzyjne ustawienie parametrów. Timer działa w zakresie 0-60 minut, natomiast temperaturę ustawia się od 50 do 220°C.

Komora do pieczenia została wykonana ze stali nierdzewnej. Materiał ten jest odporny na działanie wysokiej temperatury, a także łatwy do utrzymania w czystości. Obudowa ze stali nierdzewnej i wysokiej jakości tworzywa sztucznego odznacza się solidnością.

Piekarnik elektryczny świetnie nadaje się do skrzydełek, zapiekanek, frytek i innych przekąsek. Model RCAF-12L marki Royal Catering sprawdzi się w domowej kuchni oraz małym lokalu gastronomicznym. Zamów go z dostawą pod drzwi!

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA