Outlet
Produkty w outlecie to naprawione produkty zwrócone przez klientów lub produkty wystawowe. Mogą mieć niewielkie defekty kosmetyczne, jednak technicznie są całkowicie sprawne. Przysługuje na nie normalne prawo gwarancji i zwrotu.

Produkt: EX20010836

|

Model: RCMW-27DTB

Outlet Podgrzewacz do wina - 27l - kranik

499,00 zł 619,00 zł
Ceny zawierają VAT

Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 619,00 zł

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Uniwersalność – do gotowania, podgrzewania, pasteryzacji i dozowania
  • Dopasowanie optymalnej temperatury – regulacja w zakresie od 30 do 100°C
  • Bezpieczeństwo – system ochrony przed przegrzaniem i pracą na sucho
  • Wytrzymałość – stalowa konstrukcja z podwójnie emaliowanym zbiornikiem

OPIS PRODUKTU

Podgrzewacz do wina

Podgrzewacz do wina to wielofunkcyjne urządzenie marki Royal Catering do automatycznego gotowania, utrzymywania ciepła i dozowania (kranik) o pojemności 27l. Dzięki możliwości regulacji temperatury w zakresie od 30 do 100°C i specjalnej wkładce model RCMW-27DTB sprawdzi się w wysokotemperaturowej pasteryzacji słoików. System ochrony przed przegrzaniem i pracą na sucho zapewniają bezpieczeństwo eksploatacji. Za sprawą optymalnych parametrów podgrzewacz zda egzamin zarówno w komercyjnym, jak i domowym użytku.

Garnek do pasteryzacji Royal Catering – opis

Podgrzewacz do wina to wielofunkcyjny sprzęt gastronomiczny o pojemności 27l, który gotuje żywność, podgrzewa ją i dozuje gorące napoje. Model RCMW-27DTB dostępny w oficjalnym salonie producenta Royal Catering doskonale zda egzamin także w pasteryzacji słoików z przetworami. Maszyna wyposażona w system ochrony przed przegrzaniem i pracą na sucho zapewnia bezpieczną oraz wygodną eksploatację zarówno w domu, jak i profesjonalnej kuchni.

SZCZEGÓŁY PRODUKTU

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Oceny i opinie