Produkt: EX10011334

|

Model: RCGP-1.0

Polerka do szkła - 1350 W - 5 szczotek

3979,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Wydajność – 330 szklanek na godzinę!
  • Higiena – 5 wbudowanych szczotek do czyszczenia
  • Efektywność – rura z podgrzewanym powietrzem suszy na bieżąco szczotki
  • Trwałość – stal nierdzewna gwarantuje wytrzymałość i proste czyszczenie
  • Wygoda – wbudowane uchwyty do przenoszenia

OPIS PRODUKTU

Polerka do szkła marki Royal Catering

Polerka do szkła od Royal Catering nadaje się do komercyjnego użytku w barach, hotelach, salach bankietowych oraz wielu innych. Model RCGP-1.0 poleruje naczynia na wysoki połysk, więc będzie doskonałą inwestycją dla miejsc, gdzie lśniące czystością szkło ma zasadnicze znaczenie dla utrzymania dobrej reputacji.

Polerka do szklanek – charakterystyka

Wydajność urządzenia RCGP-1.0 to przede wszystkim zasługa mocy 1350 W. Maszyna do polerowania naczyń szklanych jest w stanie w ciągu godziny obsłużyć nawet 330 szklanek!

5 szczotek czyszczących w delikatny sposób usuwa smugi i odprowadza wodę. Dzięki temu możesz mieć pewność, że szkło spełnia najwyższe standardy higieny i jest gotowe do użytku przez Twoich gości. Rura z podgrzewanym powietrzem na bieżąco suszy głowice polerujące, dlatego sprzętu od Royal Catering można używać bez robienia przerw. To duża oszczędność czasu.

Korpus ze stali nierdzewnej zapewnia proste czyszczenie, chroni polerkę do szkła przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz nie koroduje. Wbudowane uchwyty umożliwiają wygodny transport, a gumowe nóżki dobrze pochłaniają wibracje maszyny, chronią powierzchnię przed zarysowaniami i zapewniają stabilną pracę. Sprzęt posiada również włącznik on/off.

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Oceny i opinie