Produkt: EX10012535

|

Model: RCMR-1800P53

Regał metalowy - 89.5 x 34.5 x 149.5 cm - 121 kg - Royal Catering

269,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Przestronność – z 4 półkami i drążkiem z 6 haczykami ten model oferuje dużo miejsca do przechowywania
  • Ładowność – o łącznej nośności 121 kg
  • Stabilność – dzięki nóżkom o regulowanej wysokości i pomysłowej konstrukcji produkt zachwyca dużą wytrzymałością
  • Wygoda – otwarta konstrukcja umożliwia dostęp ze wszystkich stron
  • Trwałość – dobrane materiały gwarantują produkt o długiej żywotności

OPIS PRODUKTU

Regał metalowy – elegancki i wysokiej jakości mebel od Royal Catering

Regał metalowy z asortymentu Royal Catering zaprojektowano do użytku komercyjnego, przemysłowego lub prywatnego. Oferuje nie tylko dużo miejsca do przechowywania, ale także imponuje wyjątkowo długą żywotnością. Jest niezbędny wszędzie tam, gdzie trzeba magazynować różne rzeczy, czy to w kuchniach hoteli i restauracji, w biurze, domu, czy w pomieszczeniach biznesowych.

Regał druciany: porządek dzięki meblom w ponadczasowym designie

Pojemny regał posiada 4 półki o wymiarach 895 x 345 mm. Dzięki temu oferuje dużo miejsca do przechowywania. Półka środkowa z płyty MDF o grubości 18 mm idealnie nadaje się na urządzenia elektryczne. Trzy pozostałe wykonane z wytrzymałej siatki drucianej można regulować na wysokość w odstępach co 2,54 cm. Drążek z 6 haczykami oferuje z kolei miejsce na przybory kuchenne, takie jak garnki, patelnie, drewniane łyżki lub na klucze czy ubrania. Konstrukcja regału udźwignie do 121 kg. Otwarta budowa umożliwia dostęp do składowanych towarów ze wszystkich stron.

Regał łączony bezśrubowo jest tak samo stabilny, jak w przypadku konwencjonalnych połączeń śrubowych, a jego nośność jest jeszcze wyższa! Rama składa się z czterech okrągłych rurek o wysokości 149.5 cm każda. Elementy mocujące wchodzące w skład zakresu dostawy umożliwiają łatwy montaż – bez dodatkowych narzędzi.

DANE TECHNICZNE