Regały stojące

Zainspiruj się blogiem expondo

Expondo.pl prezentuje szereg towarów wykonanych ze stali szlachetnej: warniki do wody, szafki na naczynia oraz wózki transportowe. Jest to surowiec, który przez lata zachowuje swoje charakterystyczne właściwości. Cechuje go m.in. odporność na korozję oraz działanie kwasów zawartych w pokarmach. Do gładkiej powierzchni nie przywierają zabrudzenia, a ewentualne ślady tłuszczu itp. resztek łatwo usunąć za pomocą wody oraz łagodnego detergentu. Regały stojące ze stali nierdzewnej łatwo więc utrzymać w czystości. Wykorzystany materiał jest wytrzymały na mechaniczne uszkodzenia (np. zarysowania, otarcia).

Stal szlachetna spełnia normy HACCP dla materiałów bezpiecznych podczas procesu produkcji i obrotu żywnością. Regał stojący nadaje się zatem do przechowywania warzyw, owoców, surowego mięsa, jaj itp. artykułów (bez obaw można postawić go w chłodni).

Regały stojące ze stali szlachetnej

Regały stojące Royal Catering cechuje solidna i wytrzymała na obciążenia konstrukcja. Półki mocowane są bezpośrednio do nóg regału, co zapewnia ich dużą stabilność. Powoduje to, że nie ma konieczności dodatkowego przytwierdzania sprzętu do ściany.

Regały stojące w atrakcyjnej cenie

Sklep expondo.pl posiada w asortymencie profesjonalne wyposażenie różnych zakładów, w tym gastronomicznych. Znajdziesz u nas sprzęt kuchenny dla branży HoReCa: hoteli, restauracji, firm cateringowych, barów typu fast-food, pizzerii, burgerowni, kawiarni, stołówek, bufetów oraz innych punktów zbiorowego żywienia, a także zakładów przetwórstwa spożywczego. Popularnością wśród kupujących cieszą się m.in. oferowane piece do pizzy, podgrzewacze do hot dogów, frytownice oraz nadziewarki do kiełbas.

Wszystkie artykuły dostępne w expondo.pl przechodzą szereg wymagających testów. Dotyczy to nie tylko zaawansowanych technicznie spawarek, ale również prostych akcesoriów, np. klipsów do klipsownicy. Dzięki temu wiemy, że spełniają one najwyższe normy jakości oraz są optymalnie dostosowane do wymagań naszych klientów. Stała weryfikacja rynkowych potrzeb jest bardzo ważna dla nas na każdym etapie powstawania produktu. Sprawdź użyteczność prezentowanych regałów stojących i zamów przesyłkę z towarem pod wskazany adres!