W obniżonej cenie

Produkt: EX10012977

|

Model: RC-BDC195

Termos cateringowy na napoje - ciepłe i zimne - z kranem spustowym - 19,5 l

679,00 zł 799,00 zł
Ceny zawierają VAT

Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 799,00 zł

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Przestronność – dzięki pojemności 19,5 l
  • Ochrona – stabilny pojemnik jest dobrze izolowany i niezawodnie utrzymuje temperaturę napojów nawet do 4 godzin
  • Mobilność – zintegrowane uchwyty ułatwiające transport
  • Łatwa pielęgnacja – wytrzymałe, solidne i łatwe w czyszczeniu materiały
  • Praktyczność – dzięki kranikowi spustowemu i budowie, z którą ułożysz termosy jeden na drugim

OPIS PRODUKTU

Termos cateringowy na napoje z kranikiem spustowym do gorących i zimnych napojów

Dzięki termosowi cateringowemu na napoje z asortymentu Royal Catering, gorące i zimne napoje będą zawsze i wszędzie dostępne przez długi czas. Kawę lub grzane wino, a także piwo czy domowe lemoniady utrzymasz w odpowiedniej temperaturze do 4 godzin. Dzięki temu przetransportujesz je i zaoferujesz na garden party, imprezach lub targach. Pojemnik termoizolacyjny sprawdzi się także w hotelowych restauracjach, barach z przekąskami czy kawiarniach. Kompaktowy termos na napoje z kranikiem to prosty sposób na rozszerzenie oferty gorących lub zimnych napojów w nieskomplikowany i niedrogi sposób.

Duża pojemność oraz niezawodne utrzymanie temperatury z pojemnikiem cateringowym z kranem

Termos cateringowy z kranikiem ma dużą pojemność 19,5 l. Dzięki zastosowanemu materiałowi oraz szerokim i bezpiecznym zamknięciom nawet tak duża ilość pozostaje niezawodnie chłodna lub ciepła przez długi czas. W zależności od temperatury otoczenia termoizolacja zachowuje właściwą temperaturę zawartości do 4 godzin. W przypadku ciepłych napojów gorąca para wydostaje się przez nasadkę wentylacyjną. Ponadto zawsze możesz łatwo i bez kapania nalać napoje z kranu spustowego.

Warto wspomnieć, że dzięki przemyślanej konstrukcji ustawisz kilka pojemników termoizolacyjnych jeden na drugim, aby zaoszczędzić miejsce. Zintegrowane uchwyty umożliwiają bezproblemowe i bezpieczne podnoszenie oraz transportowanie nawet pełnego termosu na napoje. Czyszczenie jest również niezwykle łatwe dzięki gładkim powierzchniom. Pojemnik termiczny przekonuje także wysoką jakością wykonania i szczególnie długą żywotnością. Upewnij się, że zawsze masz idealnie schłodzone lub ciepłe napoje i wybierz mobilny termos cateringowy na napoje z kranikiem od Royal Catering!

DANE TECHNICZNE

Oceny i opinie