Termosy

Zainspiruj się blogiem expondo

Zapewnienie ciepłych potraw przez firmy cateringowe często wymaga użycia przez nie szczelnych i pojemnych zbiorników na jedzenie. Jest to szczególnie przydatne podczas wydarzeń plenerowych lub bankietów dla dużej liczby osób, podczas których nie ma dostępu do kuchni. W tym celu marka Royal Catering stworzyła sprzęt gastronomiczny umożliwiający dostarczenie gorących dań na tego typu eventy.

Termosy na jedzenie dostępne w tej kategorii stanowią idealne wyposażenie dla firm cateringowych, a także stołówek, hotelowych restauracji i innych lokalów. Projektując je, dołożono wszelkich starań, aby utrzymywały właściwą temperaturę potraw przez wiele godzin oraz były pojemne i łatwe w transportowaniu. Szukasz innych urządzeń przydatnych podczas imprez z cateringiem? Sprawdź ofertę sklepu expodno.pl na podgrzewacze gastronomiczne oraz warniki do wody na kawę i herbatę.

Termosy gastronomiczne na jedzenie

Wybierając termos gastronomiczny dla swojej działalności cateringowej, w pierwszej kolejności powinieneś sprawdzić, jaka pojemność będzie dla Ciebie najlepsza. W naszym asortymencie znajdziesz zbiorniki o różnych objętościach – od 12 l, przez 35 l, aż po 80 l, więc z pewnością dobierzesz produkt odpowiadający Twoim potrzebom. Termosy Royal Catering świetnie utrzymują temperaturę dań nawet do 12 godzin! Jest to zasługa przemyślanych konstrukcji składających się z grubych spodów, dopasowanych pokrywek oraz podwójnych ścian wypełnionych izolacją skutecznie zatrzymującą ciepło w środku. Wieka są zamykane za pomocą zatrzasków stabilnie utrzymujących je na miejscu podczas transportu.

Do produkcji termosów gastronomicznych wykorzystano wysokiej jakości stal nierdzewną. Materiał jest bardzo ceniony ze względu na swoje właściwości takie jak odporność na wysoką temperaturę, korozję oraz uszkodzenia mechaniczne. Stop cechuje się również gładką powierzchnią, co ułatwia czyszczenie produktów. Największą zaletą stali nierdzewnej to jej biologiczna obojętność. Sprawia ona, że materiał nie reaguje z żywnością, więc jest bezpieczny dla zdrowia. Poza solidną konstrukcją w termosach zastosowano również rozwiązania usprawniające pracę np. wygodne uchwyty do przenoszenia całości. Ponadto, niektóre modele wyposażono w kraniki ułatwiające nalewanie zup lub napoi oraz usprawniające mycie wnętrza zbiornika.

Wyposażenie dla firm cateringowych od Royal Catering

Każda szanująca się firma cateringowa ma na swoim wyposażeniu urządzenia, dzięki którym utrzymuje wcześnie przygotowania dania w odpowiedniej temperaturze i świeżości. Marka Royal Catering zyskała uznanie w całej Europie jako producent sprzętów szeroko stosowanych w branży gastronomicznej. W jej asortymencie jest dostępny szeroki wybór warników idealnie nadających się do grzania wody do zaparzenia kawy czy herbaty. Poza tym znajdziesz dyspensery do soków i schłodzonych napojów nieocenione podczas imprez plenerowych w upalne dni. Jeżeli z kolei szukacz urządzenia do podgrzewania, będącego jednocześnie atrakcją dla gości, wówczas idealnym wyborem okaże się czekoladowa fontanna. Dla kawoszy mamy w ofercie profesjonalne ekspresy do kawy do domu, kawiarnii i restauracji.

Te i inne sprzęty gastronomiczne znajdziesz w szerokiej ofercie expondo.pl – oficjalnego sklepu marki Royal Catering. Przekonaj się o skuteczność termosów i nie tylko już dziś. Czekamy na Twoje zamówienie!