Liczba opinii: (1)

Zestaw Pakowarka próżniowa - 165 W - Black Edition + Folia moletowana - 4 rolki - 4 rozmiary

449,00 zł
Cena zawiera 23% VAT.

Produkt : EX18000266

Cena zawiera 23% VAT.
Szt.
Rabat
Za produkt
1+
0%
449,00 zł
3+
5%
426,55 zł
5+
10%
404,10 zł
10+
15%
381,65 zł
Kluczowe informacje
 • 4 rolki worków moletowanych o różnym rozmiarze 15/20/25/30 x 600 cm
 • Maks. szerokość worka 32 cm
 • Wydajne pakowanie do 16l/min
 • Uniwersalne pakowanie próżniowe
 • Doskonałe do gotowania suos-vide
Bezpieczne metody płatności
Szczegóły dostawy
Zwroty i gwarancja

OPIS PRODUKTU

Pakowarka próżniowa listwowa z folią moletowaną - zestaw

Komplet RCVG-SET4 ze zgrzewarką listwową RCVG-32P oraz folią moletowaną RCVR-SET 3 to zestaw do próżniowego pakowania żywności. Sprawdzi się nie tylko w branży gastronomicznej, ale także w domu. Dzięki niemu produkty spożywcze zachowują świeżość, są chronione przed czynnikami zewnętrznymi oraz zajmują mniej miejsca. Dołączona do kompletu folia w czterech rozmiarach o  grubości 105 μm sprawia, że sprzęt od Royal Catering jest gotowy do użycia bezpośrednio po otrzymaniu przesyłki.

Zgrzewarka próżniowa Black Edition od Royal Catering – opis

Skuteczna ochrona to zaleta pakowania próżniowego. Przedłuża ono trwałość szerokiej gamy artykułów: mięsa, ryb, owoców, wędlin oraz warzyw. Zapakowane w worki suche produkty (kawa, orzechy, bakalie) również optymalnie się przechowują, zachowując przy tym swój naturalny aromat. Zabezpieczone są przed wilgocią, kurzem, bakteriami oraz wieloma innymi niekorzystnymi czynnikami. Pakowanie próżniowe wskazane jest także dla artykułów chemicznych (w tym leków i kosmetyków), elektronicznych oraz na przykład dokumentów.
Zmniejszenie objętości względem tradycyjnych opakowań (puszki, kartony) doceniają przedsiębiorcy z branży transportowej oraz hurtownicy. Dzięki ekonomicznym woreczkom można jednocześnie przewieźć lub przyjąć do przechowania większą niż tradycyjnie ilość towaru.
Innowacyjne gotowanie sous vide opiera się na przyrządzaniu w wodzie lub na parze żywności zapakowanej próżniowo. Za sprawą niskiej temperatury ok. 60°C oraz hermetycznej osłony potrawy zachowują naturalne walory odżywcze. Są także niezwykle soczyste i równomiernie ugotowane.
Praktyczna pakowarka próżniowa nadaje się do worków o szerokości maks. 32 cm (długość dowolna). Posiada łatwy system zamykania; wystarczy go lekko nacisnąć, aby mieć gwarancję zachowania szczelności. Dzięki mocy wynoszącej 165 W osiągnięto znaczną wydajność 16 l/min. Sprzęt od Royal Catering posiada następujące użyteczne funkcje:
 • Vacuum: inicjuje w pełni automatyczny proces odsysania powietrza i uszczelniania. Po jego zakończeniu urządzenie się wyłącza.
 • Speed: pozwala ustawić prędkość pomiędzy opcjami wolno/szybko
 • Food: dopasowuje parametry pracy do typu żywności (sucha/wilgotna)
 • Canister: umożliwia odessanie powietrza z zewnętrznych pojemników
 • Pulse: proces zamykania w woreczku przeprowadzany jest ręcznie. Sprawdza się podczas pakowania delikatnych przedmiotów.
 • Seal: zgrzewa worki bez odsysania powietrza.
Kompaktowy model RCVG-32P został wykonany z bardzo trwałego tworzywa ABS. Dzięki niewielkim rozmiarom i wadze łatwo go przenosić z miejsca na miejsce. Obsługa jest niezwykle intuicyjna. Odbywa się za pomocą czytelnie opisanych przycisków typu touchpad. Kontrolki LED na bieżąco informują o aktualnie przebiegającym procesie. Komora na rolkę umożliwia przechowywanie rękawa, a także precyzyjne docinanie torebek w pożądanym przez obsługującego rozmiarze.
Bezpieczeństwo dla zdrowia podczas korzystania z RCVR-SET 3 zagwarantowane jest przez brak substancji takich jak BPA. Prezentowaną folię moletowaną do pakowania próżniowego wykonano zgodnie z wymogami LFGB. Stanowi to potwierdzenie jej obojętności względem produktów spożywczych.
Efektywność rękawów foliowych od Royal Catering wynika z faktu, że przy ich produkcji zastosowana została specjalnie zaprojektowana struktura kanałów punktowych. Rozwiązanie takie, w stosunku do innych faktur (np. paskowych, kratkowych, diamentowych), charakteryzuje się o wiele większą wydajnością usuwania powietrza. Efekt stanowi duża szybkość pakowania przy zachowaniu idealnej szczelności. Wysoka trwałość folii próżniowej marki Royal Catering jest zasługą świetnej jakości materiału PE/PA, z którego została stworzona. Wielowarstwowa powierzchnia o grubości 105 μm wykazuje dużą odporność na rozdarcia i przebicia. Ponadto nasz produkt może być stosowany w zróżnicowanych temperaturach, a po oczyszczeniu nadaje się do ponownego użytku.

DANE TECHNICZNE

Oceny i opinie


5.0

Na podstawie 1 opinii

Sortuj według :

2 lata temu Opublikowano na Expondo Sweden

Królewski

Kupiłem go w 2019 roku i używałem, teraz się zepsuł, ale zadzwoniłem do pomocy technicznej i odeślę go, więc zobaczymy, czy dostanę nowy lub czy to naprawią, nie spawa się prawidłowo, ale poza tym jestem bardzo szczęśliwy, ale maszyna wydaje się być topową maszyną, którą można również kupić, jeśli chcesz wyssać z pojemnika.

Wyświetl oryginalną opinię

Często zadawane pytania

Czy mogę używać worków węższych niż 32 cm z tą zgrzewarką?

Worki o szerokości 32 cm to najszersze worki, które można stosować z pakowarką, ale urządzenie bez problemu obsługuje także węższe opakowania.

Czy w waszej ofercie znajdują się także worki innych rozmiarów?

Tak, pełna oferta folii moletowanej o różnych wymiarach oraz w różnej liczbie sztuk znajduje się w zakładce Gastronomia - Urządzenia kuchenne - Pakowarki próżniowe.

Z nami jesteś

w dobrych rękach!

Dzięki dużemu doświadczeniu, chęci do oferowania doskonałej jakości i oszczędzania pieniędzy rozwijamy własne silne marki o zrównoważonym wzornictwie „Made in Germany”. Ciesząc się uznaniem ponad 1000000 zadowolonych klientów, stale rozwijamy nowe metody, aby spełnić indywidualne życzenia i wymagania.

Nasza infolinia jest otwarta dla Ciebie

pn. - pt. 8:00 - 15:00

Zaufali nam eksperci na całym świecie
Ponad 16 lat
doświadczenia w e-commerce
3 MILIONY
osób kupiło nasze produkty