Pakowarki próżniowe

Zainspiruj się blogiem expondo

Praktyczne pakowarki próżniowe uznanej, niemieckiej marki Royal Catering są sprzętami uniwersalnymi. Sprawdzą się w profesjonalnych oraz domowych kuchniach, zakładach przemysłowych i produkcyjnych, a także handlu. Dzięki sporej funkcjonalności nadają się do pakowania żywności, chemii, lekarstw oraz różnych drobnych przedmiotów typu biżuteria lub elektronika. Sprawdź również inne produkty Royal Catering z naszej oferty!

Nowoczesne pakowarki próżniowe

Nowoczesny projekt oraz duża funkcjonalność, to cechy charakterystyczne prezentowanych pakowarek. W zależności od modelu urządzenia, umożliwiają one: odsysanie powietrza z worków i próżniowe pakowanie, zgrzewanie toreb bez usuwania powietrza, odsysanie powietrza z zewnętrznych pojemników. Obsługa przebiega ręcznie lub automatycznie. Parametry pracy da się dopasować zgodnie z typem artykułu (suchy, wilgotny).

Wszystkie oferowane przez expondo pakowarki próżniowe zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów: tworzywa ABS i/lub stali szlachetnej. Podobnie jak wilki do mięsa oraz nadziewarki do kiełbasy są to sprzęty solidne, gwarantujące długą i pomyślną eksploatację.

Pakowarki próżniowe dla domu i firmy

Pakowanie próżniowe za pomocą urządzeń od Royal Catering daje wiele różnych możliwości oraz posiada szereg zalet. Jest to doskonały sposób przedłużenia trwałości produktów spożywczych, co docenią zarówno domowe gospodynie, jak i osoby związane z branżą gastronomiczną lub handlową. Żywność umieszczona w hermetycznych opakowaniach może zostać użyta do gotowania typu sous-vide. Jest to sposób niezwykle modny i popularny. Tak przyrządzone potrawy zachowują witaminy, składniki mineralne oraz są bardzo soczyste. Transport towarów zapakowanych w folię, to spora oszczędność miejsca, a elektronika i lub biżuteria są dobrze chronione (np. przed wilgocią).

Wszystkie artykuły z asortymentu expondo, przechodzą wymagające testy. Dzięki temu mamy pewność, że do Twoich rąk trafiają sprzęty godne zaufania i bardzo użyteczne. Poznaj inne urządzenia dla profesjonalistów z branży gastronomicznej: wędzarnie i piece do pizzy. Zamów je z dostawą pod wskazany adres!