(1) Ocena

Produkt: EX10110235

|

Model: CON.LMH-9/10/RGB

Ruchoma głowa - spider LED

1549,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-2 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Widowiskowość – nielimitowany miks świateł w różnych kolorach
  • Praktyczność – nowoczesne metody sterowania (DMX512, Sound, Auto, Master/Slave) i wyświetlacz LCD
  • Żywotność – diody LED wytrzymujące do 100000 godzin pracy
  • Efektywność – w pełni ruchoma głowica
  • Atmosfera – regulacja od ciemności do pełnego oświetlenia (zakres 0-100%)

OPIS PRODUKTU

Ruchoma głowa - spider LED

Z ruchomą głową spider LED marki Singercon zadbasz o idealne oświetlenie sceniczne w swoim lokalu. Funkcjonalność modelu CON.LMH-9/10/RGB z pewnością zostanie doceniona w klubach, pubach, podczas wesel, koncertów, dyskotek i innych wydarzeń, podczas których ważna jest dynamika światła.

Oświetlenie sceniczne ruchoma głowa – opis

Nieograniczone możliwości łączenia kolorów z użyciem diod LED pozwalają dopasować sprzęt do potrzeb imprezy. Ruchoma głowa zawsze stworzy niesamowitą atmosferę!

Sprzęt podłączysz do sterownika DMX lub urządzenia typu Master/Slave. Dzięki nim zdalnie zdecydujesz czy głowica ma ruszać się w rytm muzyki (tryb Sound), czy obracać się automatycznie. Do ustawiania parametrów modelu CON.LMH-9/10/RGB użyjesz kolorowego wyświetlacza LCD.

Głowicę wyposażono w 9 diod LED o żywotności do 100000 godzin. Ponadto szeroki zakres ruchów głowy wzdłuż osi X (540°) dodatkowo wpływa na niezapomniany klimat imprez. Głowica nie wychyla się względem osi Y. Jasność można regulować w zakresie od 0 do 100%.

Chłodzenie zapewnia wbudowana chłodnica. Dzięki kompaktowym wymiarom głowicę łatwo przechowywać i transportować. Została wykonana z solidnych materiałów.

Zadbaj o niepowtarzalne efekty świetlne z ruchomą głową spider LED marki Singercon! Dynamiczne światło w wielu kolorach idealnie sprawdzi się podczas imprez w klubach czy na weselach. Złóż swoje zamówienie już dziś!

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Oceny i opinie


5.0

W oparciu o 1 ocenę

08.02.2023

5