Oświetlenie sceniczne

Zainspiruj się blogiem expondo

Stworzenie niezapomnianej atmosfery podczas dyskoteki, wesela, koncertu i innych wydarzeń zależy od wielu czynników. Jednym z nich bez wątpienia jest właściwe oświetlenie sceniczne. To dzięki niemu na parkiecie pojawia się mnóstwo kolorów oraz efektów świetlnych. Do stworzenia odpowiedniego klimatu potrzebujesz wydajnych urządzeń, które Ci to zapewnią. Znajdziesz je w asortymencie marki Singercon dostępnym w sklepie expondo.pl.

W tej kategorii umieściliśmy wszystkie sprzęty służące do oświetlania klubów, dyskotek, pubów lub sali weselnych. Do dyspozycji masz m.in. ruchome głowy czy reflektory sceniczne generujące wielobarwne światła. Możesz obsługiwać każde z osobna lub wybrać sterownik DMX od Singercon i kontrolować wszystkie na raz. Poza oświetleniem marka dysponuje również wytwornicami mgły. Jeżeli potrzebujesz profesjonalnego nagłośnienia, to Uniprodo przygotowało dla Ciebie serię mocnych głośników mobilnych.

Ruchome głowy i reflektory LED od Singercon

Szeroki asortyment różnego rodzaju oświetlenie scenicznego sprawia, że z pewnością znajdziesz sprzęt idealny do Twojego lokalu. Z tej kategorii wybierzesz np. ruchome głowy. Wyposażono je w wydajne diody LED RGBW wytrzymujące nawet 100000 godzin pracy. Generują one strumienie światła o różnych kolorach. Lampy poruszają się w bardzo szerokim zakresie w różnych płaszczyznach. Ponadto znajdziesz też modele typu spider posiadające kilka głowic. W każdej z nich znajdują się diody sterowane osobno, co pozwala uzyskać kilka kolorów jednocześnie. Pracę urządzeń można ustawić na wiele sposobów. Jedną z nich jest tzw. funkcja Sound. Polega ona na zsynchronizowaniu światła i ruchów z tempem oraz rytmem muzyki. Ponadto do dyspozycji masz tryb automatyczny. Lampy powiesisz nad sceną dzięki dołączonym do zestawu akcesoriom montażowym.

Poza ruchomymi głowami znajdziesz tu również reflektory sceniczne. Je także wyposażono w wydajne diody LED wytwarzające wielobarwne światło. Zastosowane funkcje pozwalają wykorzystać urządzenia na wielu wydarzeniach. Wśród nich jest m.in. tryb stroboskopowy czy możliwość dostosowania natężenia do oświetlanego obiektu. Konstrukcje reflektorów nie są skomplikowane, więc ich złożenie/rozłożenie jest łatwe. Wszystkie dostępne lampy posiadają specjalne systemy chłodzenia chroniące je przed przegrzaniem.

Sterowniki DMX do oświetlenia

Każdy wyżej opisany sprzęt wyposażono w porty umożliwiające podłączenie ich do sterowników DMX marki Singercon. Służą one do kontrolowania i uruchamiania różnych efektów z jednego miejsca. Dzięki temu nie będziesz musiał ustawiać każdej lampy osobno. Urządzenia są w stanie obsługiwać nawet 192 kanały. Za wygodne użytkowanie odpowiadają przyciski i suwaki do wybierania lamp, określania natężenia światła czy czasu i szybkości efektów. Wszystkie parametry skontrolujesz za pomocą wyświetlaczy umieszczonych na panelach sterowników.

Poza funkcjonalnością sprzęty cechują się też ergonomiczną konstrukcją. Świadczy o tym nachylenie konsoli pod kątem pozwalającym przyjąć wygodną pozycję. Kompaktowe rozmiary i niewielka waga umożliwiają przeniesienie całości w dowolne miejsce. Solidna obudowa sprawia z kolei, że sprzęt wytrzyma każde wydarzenie oraz posłuży przez wiele lat.

Szukasz profesjonalnego wyposażenia do swojej dyskoteki czy sali weselnej? Wybierz oświetlenie sceniczne marki Singercon i zapewnij uczestnikom imprezy niezapomniane wrażenia. Sprawdź też namioty gastronomiczne oraz parasole ogrodowe dostępne w sklepie expondo.pl.