Sprzęt sceniczny

Zainspiruj się blogiem expondo

Podczas organizacji takich wydarzeń jak dyskoteki, koncerty czy wesela, coraz częściej wykorzystuje się sprzęty do zapewniania niepowtarzalnej atmosfery. W tym celu łączy się ze sobą dźwięk, światło oraz różne efekty wizualne. Dzięki profesjonalnym urządzeniom marek Singercon i Unipordo będziesz w stanie zagwarantować swoim klientom niezapomniane wrażenia.

W sklepie expondo.pl znajdziesz przenośne głośniki odpowiadające za muzykę w doskonałej jakości. Oferujemy też szeroki asortyment oświetlenia scenicznego, które emituje wielobarwne strumienie światła. Doskonałym uzupełnieniem dla tych urządzeń są wytwornice mgły dodającej tajemniczości całemu wydarzeniu. Sprawdź dostępne sprzęty i wybierz idealny produkt do swojego lokalu.

Mobilne głośniki Bluetooth od Uniprodo

Głośniki marki Uniprodo dostępne w tej kategorii to doskonałe sprzęty nadające się do zapewnienia nagłośnienia podczas imprez i nie tylko. Za idealną jakość dźwięku odpowiadają duże moce RMS. Ponadto każde z urządzeń wyposażono w dopasowany wzmacniacz. Dzięki temu emitowany dźwięk nie jest zniekształcony nawet przy wysokim poziomie głośności i długim użytkowaniu.

Produkty przystosowano do obsługi różnych źródeł muzyki. Świadczą o tym porty na zewnętrzne nośniki pamięci jak karty TF lub pendrive’y USB. Gniazda AUX i wejścia gitarowe służą z kolei do podłączania innych urządzeń. Część modeli posiada również radio FM. Za sprawą bezprzewodowych mikrofonów sprzęty świetnie nadają się do imprez karaoke czy prezentacji. Największą zaletą głośników Uniprodo jest możliwość sparowania ich z komputerem lub smartfonem za pomocą sygnału Bluetooth. W połączeniu z wbudowanymi akumulatorami będziesz w stanie odtwarzać muzykę w dowolnym miejscu. Wygodne transportowanie to zasługa stosunkowo niewielkich rozmiarów. Dodatkowo przemieszczanie ułatwiają wbudowane kółka oraz teleskopowe uchwyty.

Oświetlenie sceniczne LED marki Singercon

Właściwe oświetlenie podczas wesela czy koncertu pełni równie ważną funkcję, co nagłośnienie. Dlatego marka Singercon do swojego asortymentu dołączyła lampy sceniczne różnego rodzaju. Wyposażono je w bardzo wydajne diody LED RGBW zapewniające strumienie światła o różnych kolorach. Do wyboru masz modele z jedną ruchomą głowicą, tzw. spidery oraz reflektory. Pierwsze dwa rodzaje dzięki swojej budowie mają możliwość obracania się w szerokim zakresie. Ponadto ich działanie zsynchronizujesz z rytmem i tempem muzyki (funkcja Sound), co stanowi dodatkową atrakcję. Z kolei reflektory sceniczne wyposażono m.in. w tryb stroboskopowy idealny do imprez tanecznych. W zależności od urządzenia możesz je postawić na scenie lub zawiesić nad nią. Wszystkie sprzęty są chronione przed przegrzaniem dzięki systemom chłodzenia.

W sterowaniu głowami i reflektorami Singercon nieocenioną pomocą okażą się kontrolery DMX tego producenta. Po podłączeniu do nich wszystkich lamp będziesz w stanie ustawiać parametry oświetlenia z jednego miejsca. Wygodne przyciski oraz suwaki posłużą do określania natężenia światła, a także czasu i szybkości efektów. Duża liczba kanałów pozwala podłączyć wiele reflektorów. Projektując sterowniki DMX, zadbano też o komfortowe użytkowanie. Odpowiadają za to konsole zamontowane pod kątem pozwalające przyjąć wygodną pozycję. Ponadto niewielka waga i rozmiary ułatwiają przenoszenie całości.

Generatory dymu i baniek Singercon

Chcesz dodać tajemniczości i klimatu swojej imprezie? Jeżeli tak, to wytwornice mgły marki Singercon doskonale się do tego nadają. Szybki czas nagrzewania i duża ilość dymu sprawiają, że urządzenia stanowią doskonały element koncertu lub innego klubowego wydarzenia. Wybrane model są w stanie w zaledwie minutę wygenerować wystarczająco dużo mgły, aby stworzyć właściwą atmosferę. Ponadto dysponujemy urządzeniami wyposażonymi w funkcję wytwarzania baniek mydlanych. Niektóre wytwornice posiadają też diody LED zapewniające dodatkowe efekty świetlne. Do sterowania dymiarkami służą dołączone do zestawu piloty, a w części modeli – konsole DMX. Dzięki nim ustalisz ilość mgły oraz kolor świateł.

Zadbaj o wyjątkową atmosferę w klubie, sali weselnej czy pubie ze sprzętem scenicznym dostępnym w sklepie expondo.pl. Inżynierowie marek Uniprodo i Singercon dołożyli wszelkich starań, aby urządzenia służyły bezawaryjnie przez wiele lat. Złóż zamówienie i przekonaj się o ich skuteczności już dziś!