W obniżonej cenie

Produkt: EX10021476

|

Model: S-WMW-ER70S-6 0.8X1KG

Drut spawalniczy - stal - ER70S-6 - 0.8 mm - 1 kg

59,00 zł 65,00 zł
Ceny zawierają VAT

Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 65,00 zł

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Optymalność – drut lity odpowiedni do spawarek MIG/MAG do spawania w gazie obojętnym
  • Skuteczność – osiąga doskonałe wyniki podczas spawania stali gazami obojętnymi, takimi jak dwutlenek węgla lub mieszanina argonu i dwutlenku węgla
  • Dokładne dopasowanie – do podajniku drutu o średnicy 0.8 mm
  • Produktywność – 1 kg drutu spawalniczego do spawania ciągłego
  • Kompatybilność – drut spawalniczy jest dostarczany na szpuli o średnicy 10 cm z wewnętrzną średnicą 1,6 cm

OPIS PRODUKTU

Idealny drut spawalniczy do Twojej spawarki MIG/MAG

Czy chcesz spawać stal za pomocą spawarki MIG/MAG? W takim razie użyj stalowego drutu spawalniczego Stamos Welding Group o podwyższonej zawartości krzemu i manganu! Dzięki wysokiej jakości litemu drutowi osiągniesz optymalne wyniki przy spawaniu stali niestopowych i niskostopowych. Oznacza to, że może być stosowany uniwersalnie w wielu różnych dziedzinach.

Najlepsze rezultaty osiągniesz z drutem do spawania stali

Drut spawalniczy do stali ma średnicę 0.8 mm. Upewnij się, że pasuje do podajnika w spawarce MIG/MAG. W przypadku stali użyj gazu obojętnego, takiego jak dwutlenek węgla lub mieszanina argonu z dwutlenkiem węgla. Dzięki zrównoważonemu składowi chemicznemu ze zwiększoną zawartością manganu i krzemu uzyskasz wysokiej jakości spoiny o dużej wytrzymałości na rozciąganie. Ponadto nadaje się jako materiał wypełniający do stali niestopowych i niskostopowych.

Drut do migomatu jest dostępny na szpuli o średnicy 10 cm. Dzięki paczce 1 kg możesz spawać niezwykle efektywnie, nawet w przypadku dłuższych prac spawalniczych. Idealnie nadaje się do spawania MIG/MAG zbiorników, w przemyśle stoczniowym lub w budownictwie.

DANE TECHNICZNE

Oceny i opinie