Produkt: EX10021287

|

Model: S-SPEEDWELD-150

Obrotnik spawalniczy - 150 kg - nachylenie 0-90° - pedał nożny

10 529,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-2 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Wytrzymałość – znosi obciążenia do 150 kg
  • Regulacja – zmienna prędkość obrotowa i nachylenia w zakresie 0-90°
  • Wszechstronność – uniwersalna płyta nośna
  • Precyzja – idealne rezultaty przy spawaniu ręcznym, półautomatycznym i automatycznym
  • Bezpieczeństwo – obsługa za pomocą pedału nożnego i wbudowane wejście dla przewodu uziemiającego

OPIS PRODUKTU

Precyzyjne spawanie i ergonomiczna praca dzięki wszechstronnemu obrotnikowi spawalniczemu

Podczas spawania pozycja i dostępność materiału mają kluczowe znaczenie dla trwałego połączenia elementów. Obrotnik spawalniczy S-SPEEDWELD-150, dzięki wszechstronnym opcjom regulacji i mocowania, oferuje precyzyjne wsparcie dla ręcznego, półautomatycznego oraz w pełni automatycznego spawania. Pozycjoner spawalniczy umożliwia również ergonomiczne, bezpieczne i dokładne cięcie, szlifowanie lub montaż elementów.

Wszechstronny pozycjoner spawalniczy do bezproblemowego spawania we wszystkich pozycjach

Dzięki nośności do 150 kg i uniwersalnej płycie nośnej manipulator spawalniczy można swobodnie stosować do różnych komponentów. Regulacja prędkości obrotowej oraz kąta nachylenia w zakresie od 0 do 90° pozwala znaleźć optymalną pozycję i prędkość dla każdego obrabianego przedmiotu. Dopasowanie urządzenia do elementu oraz możliwość pracy ciągłej zapewniają doskonałe wyniki i zmniejszają ryzyko pojawienia się błędów podczas spawania. W efekcie cały proces jest bezpieczniejszy, a zarazem bardziej ekonomiczny.

Sterowanie za pomocą pedału nożnego zapewnia większą swobodę ruchów, ponieważ przez cały czas masz wolne ręce. Ułatwia to uzyskanie czystych spoin niezależnie od doświadczenia spawacza. Wbudowane wejście na przewód uziemiający pozwala zapobiec uszkodzeniom lub awariom. Niezależnie od tego, czy spawasz ręcznie, czy automatycznie CNC z obrotnikiem spawalniczym możesz bezpiecznie, precyzyjnie, ergonomicznie i wydajnie łączyć materiały o różnych kształtach czy rozmiarach.

DANE TECHNICZNE