W obniżonej cenie

Produkt: EX10030742

|

Model: SBS-SB-15/5.1

Balanser - 9-15 kg - 2,5 m

1429,00 zł 1649,00 zł
Ceny zawierają VAT

Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 1649,00 zł

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Duża nośność – sprzęt przeznaczony do narzędzi o wadze 9-15 kg
  • Elastyczność – długość liny 2,5 m zapewnia maksymalną swobodę ruchów
  • Wygoda – odciąża w pracy ciężkimi narzędziami i zapobiega zmęczeniu
  • Solidność – obudowa ze stopu aluminium i wytrzymała na rozerwanie linka ze stali ocynkowanej
  • Bezpieczeństwo – utrzymuje narzędzia w żądanej pozycji i może być zabezpieczony dodatkowym drutem

OPIS PRODUKTU

Łatwa obsługa ciężkich narzędzi dzięki balanserowi od Steinberg Systems

Zrównoważ swoje procesy robocze dzięki balanserowi od Steinberg Systems. Ciężkie narzędzia są łatwo ustawiane na miejscu, dzięki czemu przepływ pracy w warsztacie, produkcji seryjnej i na hali montażowej przebiega bez wysiłku.

Praktyczny balanser linkowy

Balanser linkowy jest jak dodatkowa pomocna dłoń, która odciąża Cię podczas używania ciężkich narzędzi. Utrzymuje sprzęt roboczy o wadze 9-15 kg w pozycji, w której jest potrzebny. Ma to tę zaletę, że nie musisz całkowicie utrzymywać ciężaru podczas pracy i mniej się męczysz. Z drugiej strony narzędzie można prowadzić łatwiej i dokładniej, dzięki czemu uzyskuje się lepsze wyniki podczas pracy.

Obudowa balansera sprężynowego jest wykonana z trwałego i wytrzymałego stopu aluminium, który z łatwością wytrzymuje nawet ciągłe obciążenia. Stabilna lina wykonana ze stali ocynkowanej bezpiecznie trzyma narzędzie podczas montażu lub innych prac. Aby zapewnić bezpieczne i perfekcyjne korzystanie z uchwytu, balanser do narzędzi musi być zawsze obsługiwany pionowo, aby móc optymalnie zrównoważyć ciężar.

Lina ma długość 2,5 m i zapewnia optymalną swobodę ruchów podczas pracy. Balanser zawsze trzyma narzędzie pod ręką, dzięki czemu miejsce pracy, np. w hali montażowej, jest zawsze uporządkowane i gotowe do użycia. Dodatkowo obudowę można zabezpieczyć kolejną linką stalową, w tym celu do urządzenia przymocowane jest oczko. Wybierając balanser dla swojego sprzętu, upewnij się, że minimalna waga nie spadła poniżej, a maksymalna nie została przekroczona!

DANE TECHNICZNE

Oceny i opinie