Produkt: EX10031014

|

Model: SBS-LEQ-103

Platforma transportowa - 6000 kg - 6 rolek

1029,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Solidność – przenosi maksymalny ciężar do 6000 kg
  • Profesjonalizm – duża powierzchnia ładunkowa 260 x 165 mm z profilowaną gumową powłoką
  • Zwrotność – dzięki 3 osiom i 6 rolkom lekkobieżnym i dwóm uchwytom
  • Praktyczność – dzięki niskiej konstrukcji ładunek należy podnieść na niewielką wysokość, co mniejsza ryzyko przewrócenia
  • Trwałość – dzięki stalowej obudowie i wytrzymałym, odpornym na zużycie nylonowym rolkom

OPIS PRODUKTU

Ułatw sobie życie dzięki platformie transportowej na rolkach Steinberg System

Platforma transportowa na rolkach marki Steinberg Systems umożliwia łatwe, bezpieczne i ekonomiczne przenoszenie ładunków do 6000 kg. Sprawdzi się w inżynierii mechanicznej, przemyśle motoryzacyjnym, muzeach lub na liniach produkcyjnych. Rolki transportowe będą idealne wszędzie tam, gdzie chcesz przewozić ciężkie i nieporęczne przedmioty przy niewielkim wysiłku.

Wózek transportowy na 3 osiach i 6 łatwo toczących się rolkach

Solidna platforma do dużych obciążeń jest wykonana ze stali malowanej na czerwono z czarnymi elementami i zapewnia maksymalną mobilność na 3 osiach i 6 lekkobieżnych rolkach transportowych. Dzięki niewielkiej wysokości wystarczy lekko podnieść obiekt, aby umieścić go na wózku. Jednocześnie zmniejsza to ryzyko przewrócenia się ładunku. Ponadto duża platforma transportowa 260 x 165 mm z profilowaną gumową powłoką zapewnia bezpieczne oparcie dla towarów.

Wózek posiada dwa uchwyty ułatwiające sterowanie. Jednocześnie wykonane z wytrzymałego nylonu rolki transportowe o wymiarach Ø85 x 85 mm zapewniają doskonałe toczenie się na różnych nawierzchniach. Wysokiej jakości materiały i solidna konstrukcja gwarantują nie tylko dużą odporność, ale także wyjątkowo długą żywotność.

DANE TECHNICZNE

Oceny i opinie