(1) Ocena

Produkt: EX10030675

|

Model: SBS-RT-1000N1

Wózek suwnicowy - 1000 kg - 65-110 mm - z łańcuchem

349,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Wytrzymałość – sprzęt o nośności do 1000 kg z łańcuchem o długości 3 m
  • Bezpieczeństwo – współczynnik bezpieczeństwa 1,25, dzięki któremu wózek spełnia najwyższe standardy
  • Prosta obsługa – zarówno montaż, jak i obsługa płynnie działającego wózka są łatwe
  • Elastyczność – zakres regulacji w zakresie 65-110 mm, dzięki obręczom możliwe jest poruszanie po profilach zakrzywionych
  • Płynna praca – położenie osi umożliwia transport ciężkich ładunków przy niewielkim wysiłku

OPIS PRODUKTU

Wózek suwnicowy - ręczny - 1000 kg

Wózek suwnicowy marki Steinberg Systems to urządzenie do łatwego przemieszczania ciężkich ładunków w linii prostej, np. po dwuteowniku. Model SBS-RT-1000N1 sprawdzi się w przemyśle, m.in. w magazynach, fabrykach takich jak huty żelaza, stocznie, zakładach zajmujących się recyklingiem, na złomowiskach itp.

Stalowy wózek jezdny – opis

Udźwig wynosi maks. 1000 kg (nie wolno go przekraczać!). Sprzęt jest bezpieczny w użytkowaniu i prosty w konserwacji. Ma kompaktową konstrukcję i łatwo jest dopasować go do szerokości dźwigara. Regulacja wynosi 65-110 mm. 

Swobodne rozstawienie kół napinających do suwnicy zapewniają wały bez osi. Eliminuje to zjawisko tarcia, co przekłada się na dłuższą żywotność sprzętu i lżejszą obsługę. Dzięki obręczy koło może bezpiecznie poruszać się po różnych krzywiznach. Specjalny bieżnik pozwala na nachylenie w stosunku do płaszczyzny powyżej 1:6 lub poniżej 1:6. Dzięki dołączonemu łańcuchowi o długości 3 m wózek ręczny jest gotowy do natychmiastowego użycia.

Wykonanie ze stali węglowej sprawia, że wózek suwnicowy może służyć przez bardzo długi czas. Powłoka ochronna zabezpiecza przed korozją, co dodatkowo zwiększa trwałość. Cztery żeliwne kółka zapewniają proste i szybkie przemieszczanie po suwnicy bramowej.

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Oceny i opinie


1.0

W oparciu o 1 ocenę

17.03.2022

Rollfahrwerk war falsch zusammengebaut. Kette war nach oben anstatt nach unten eingefädelt. Bei einer Last von 470 kg ließ sich das Fahrwerk schon nicht mehr verfahren.