Akcesoria do wciągarek

Zainspiruj się blogiem expondo

Sklep expondo.pl oferuje solidne akcesoria marki Steinberg Systems, które są niezbędne w zakładach przemysłowych. Sprawdzą się m.in. w hutach, stoczniach, przeładowniach, magazynach, przedsiębiorstwach zajmujących się recyklingiem i skupach złomu. Nasz asortyment obejmuje ręczne wózki suwnicowe oraz zaciski dźwigarów. Wszystkie one charakteryzują się dużym udźwigiem, wynoszącym nawet 5 t. W tej kategorii wybierzesz model zgodny z twoimi oczekiwaniami.

Jeśli szukasz wydajnych urządzeń do codziennej pracy z dużymi ciężarami, zapoznaj się z ofertą łańcuchowych i elektrycznych wciągarek oraz wag magazynowych i hakowych. Nasze produkty takich marek jak Steinberg Systems i MSW doceniło już wielu fachowców. Teraz dołącz do nich Ty, wybierając solidne akcesoria do przemysłu!

Wózek suwnicowy – praktyczny sprzęt do fabryki

Przemieszczanie ciężkich ładunków w linii prostej (np. po teowniku) wymaga solidnego, a jednocześnie bardzo bezpiecznego sprzętu. Te warunki spełnia wózek jezdny marki Steinberg Systems. Oferujemy modele różniące się udźwigiem – od 500 do 2000 kg. Każdy charakteryzuje się współczynnikiem 1,25 maks. udźwigu. Wykonanie ze stali sprawia, że urządzenia posłużą wiele lat w przemysłowych warunkach.

Wózek suwnicowy to sprzęt o niezwykle prostej budowie. Przemieszcza się dzięki czterem kółkom. Regulowana szerokość (np. w zakresie od 80 do 200 mm) sprawia, że wózek do wciągarki dopasujesz do profili różnego typu. Istotne jest także zabezpieczenie przed korozją, dlatego powyższe produkty zostały pokryte powłoką ochronną.

Zacisk dźwigara – sposób na zaczepienie sprzętu podnośnikowego

Zacisk dźwigara to wszechstronne narzędzie ułatwiające przenoszenie ciężkich ładunków. Modele marki Steinberg Systems wytrzymują masę 1000, 3000 i 5000 kg. Klamrę wystarczy zamocować na belce nośnej. Dzięki niewielkiej wadze jej montaż łatwo przebiega i nie wymaga użycia narzędzi. Sprzęt ma możliwość regulacji szerokości szczęk, co pozwala dokładnie dopasować go do kształtu belki nośnej.

Podobnie jak wózki suwnicowe, także zaciski wyprodukowano z solidnej stali. Dodatkowo pokryto powłoką, która chroni przed korozją. Współczynnik bezpieczeństwa ich konstrukcji wynosi 1,25 maks. udźwigu. Charakteryzują się dużą stabilnością.