Produkt: EX10050181

|

Model: FLOORCLEAN HF-FILTER

Filtr HEPA do odkurzacza - stojak ochronny

59,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-2 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Precyzja – filtracja cząstek kurzu
  • Praktyczność – kompatybilny z odkurzaczami 10050156, 10050157, 10050158
  • Wygoda – długa żywotność
  • Bezpieczeństwo – stojak wzmacniający
  • Wielorazowy – łatwy w oczyszczeniu

OPIS PRODUKTU

Filtr HEPA do odkurzacza - wielorazowy

Filtr HEPA do odkurzacza jest akcesorium przeznaczonym do sprzętów marki Ulsonix oznaczonych numerami produktu: 10050156, 10050157, 10050158. Akcesorium nadaje się do profesjonalnego użytku podczas sprzątania biur, garaży, hal produkcyjnych i magazynowych. Model FLOORCLEAN HF-FILTER sprawdzi się w urządzeniach pracujących na mokro i sucho.

Filtr do odkurzacza Ulsonix – charakterystyka

Wydajne zatrzymywanie cząsteczek pyłu i drobin kurzu emitowanych z odkurzacza stanowi główna zaletę filtra, który jest akcesorium wielorazowego użytku. Po jego oczyszczeniu (wystarczy użyć szczotki) użytkownik z łatwością zainstaluje go bez narzędzi ponownie we wnętrzu urządzenia. Filtr wystarcza na ok. od pół do roku eksploatacji.

Bezpieczeństwo zostało zapewnione dzięki żelaznemu stojakowi wzmacniającemu. Skutecznie chroni on stosunkowo duży filtr przed uszkodzeniami mechanicznymi.

Praktyczny filtr HEPA do odkurzacza pozwoli zachować czystość na stanowisku pracy. Precyzyjne wychwytywanie drobin z powietrza oraz ich zatrzymywanie jest znakiem rozpoznawczym modelu FLOORCLEAN HF-FILTER. Już dzisiaj zamów akcesorium od Ulsonix z dostawą pod wskazany adres.

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA