Odkurzacze

Zainspiruj się blogiem expondo

Utrzymanie porządku na stanowisku pracy nierzadko sprawia mnóstwo problemów, zwłaszcza gdy jest nim remontowany budynek, stolarnia czy warsztat samochodowy. W przemyśle trzeba liczyć się z tym, że zwykłe domowe odkurzacze nie poradzą sobie z doprowadzeniem podłogi w tych miejscach do nieskazitelnej czystości. W takich przypadkach potrzebujesz urządzeń, które cechują się nie tylko dużą mocą, ale i wytrzymałą konstrukcją oraz rozwiązaniami dostosowanymi do wykonywanego zadania.

W tym celu marka Ulsonix zaprojektowała bardzo wydajne odkurzacze przemysłowe umożliwiające wysprzątanie pracowni ze wszystkich zabrudzeń. W tej kategorii znajdziesz także urządzenia do usuwania popiołu i kurzu z pieców, kominków czy miejsc na ognisko bez konieczności sięgania po szufelkę. Jeżeli szukasz sprzętu do zmywania zabrudzeń z podjazdu czy samochodu, to polecamy praktyczne myjki ciśnieniowe, a także węże ogrodowe zapewniające dostęp do wody nawet na duże odległości.

Profesjonalne odkurzacze do sprzątania na sucho i mokro

Niezależnie od tego, gdzie pracujesz, nie będziesz w stanie przewidzieć, z jakimi zabrudzeniami przyjdzie Ci się zmierzyć. Dlatego warto, żebyś zaopatrzył się w odkurzacz przemysłowy, który poradzi sobie zarówno z pyłem, jak i kurzem, a także z rozlanymi płynami. Urządzenia Ulsonix cechują się dużą mocą oraz siłą ssania, które umożliwiają usunięcie obu typów zanieczyszczeń. Brud ląduje w pojemnych zbiornikach. Są one na tyle duże, że nie musisz martwić się o ich częste opróżnianie. Do części naszych produktów nie potrzebujesz specjalnych worków, więc możesz oszczędzić swoje pieniądze.

W tej kategorii oferujemy sprzęty z pojemnikami wykonanymi ze stali oraz wytrzymałego tworzywa sztucznego. Niemieccy inżynierowie projektujący nasze odkurzacze zadbali także o wygodne transportowanie urządzeń. Dlatego wyposażono je w kółka umożliwiające przewożenie oraz praktyczne uchwyty do podnoszenia zbiornika. Węże są bardzo elastyczne, co pozwala na wygodne manewrowanie i docieranie do każdego zakamarka. Ponadto z odkurzaczami dostarczamy końcówki o różnych zastosowaniach (dysze szczelinowe, szczotki do podłóg i okrągłe szczotki). Niektóre modele posiadają także specjalne dysze przeznaczone do trybu dmuchawy. Ta funkcja okaże się niezwykle przydatna przy sprzątaniu ogrodu z liści, jak również do pompowania np. materaców.

Niezwykle przydatnym rozwiązaniem, zwłaszcza na budowach i warsztatach, jest możliwość podłączenie elektronarzędzi do odkurzacza. Wynika to z zastosowania specjalnego gniazda VDE, w które wyposażono m.in. modele Floorclean 25DS i Floorclean 30DS. Urządzenia pełnią wówczas funkcję przedłużacza. Istnieje także możliwość uruchomienia w nich trybu automatycznego. Polega on na włączaniu i wyłączaniu odkurzaczy po kilku sekundach od użycia podłączonej wiertarki czy szlifierki. Skutecznie minimalizuje to ilość pyłu na stanowisku pracy.

Odkurzacze do skutecznego czyszczenia pieców z popiołu

Wybieranie popiołu z pieca, kominka czy grilla przy pomocy szufelki bardzo często powoduje, że spora część drobinek kurzu unosi się w powietrzu, a następnie opada na podłogę i pobliskie przedmioty. Tworzy się wówczas warstwa brudu, którą musisz sprzątać osobno. Jest sposób, żebyś nie musiał tego robić. Skorzystaj z jednego z odkurzaczy do popiołu marki Ulsonix. Z jego pomocą skutecznie pozbędziesz się pozostałości po spalonym drewnie bez ryzyka, że resztki pyłu pokryją całe pomieszczenie.

Podobnie jak odkurzacze przemysłowe z tej kategorii, tak i te modele cechują się bardzo dużą pojemnością pozwalającą na oczyszczanie niemałej powierzchni, zanim trzeba będzie opróżnić stalowe zbiorniki. Na naszą ofertę składają się zarówno małe modele z uchwytami do wygodnego przenoszenia, jak i większe wyposażone w kółka, które możesz zdemontować w każdej chwili. Elastyczne węże docierają wszędzie tam, gdzie jest choć odrobina popiołu, a ze specjalną dyszą do dmuchawy z łatwością na nowo rozpalisz ogień.

Podczas sprzątania odkurzacze Ulsonix emitują ze swoich wylotów minimalne ilości kurzu i pyłu. Jest to zasługa bardzo gęstych filtrów HEPA odpowiedzialnych za zatrzymywanie najdrobniejszych zanieczyszczeń przed wydostaniem się ze zbiorników. Element zabezpieczono specjalną osłoną chroniącą przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz większymi odłamkami drewna czy węgla.

Zadbaj o czystość w swoim miejscu pracy i wybierz profesjonalne odkurzacze niemieckiej marki Ulsonix. Dzięki nim niestraszne będą Ci takie zabrudzenia, jak kurz, pył, popiół oraz rozlana woda. Sprawdź naszą ofertę i złóż zamówienie już dziś!