1 - 24 z 34 produktów

Nie znaleziono wyników dla danego filtra!
1 od 2

Praktyczne urządzenia marki Ulsonix zostały zaprojektowane do komercyjnego użytkowania przez firmy sprzątające fabryki, magazyny, biurowce oraz miejsca użyteczności publicznej (szkoły, szpitale). Dzięki wydajności umożliwiają obsługę dużych obiektów w krótkim czasie. Jeżeli zainteresowały Cię produkty znajdujące się w tej kategorii, sprawdź resztę naszego asortymentu. W bogatej ofercie sklepu expondo.pl znajdują się także m.in. pojemne wózki na pranie oraz kosze na śmieci.

Szorowarki do sprzątania podłóg

Szorowarki to sprzęty niezbędne podczas zadań wymagających szybkiego oczyszczenia większych powierzchni. Dostępne modele oferują umycie w przeciągu godziny do 1600 m² podłogi. Wybór zasilania (akumulatorowe/sieciowe) ułatwia dobranie urządzenia odpowiedniego do miejsca wykonywanych zadań. Bezprzewodowe szorowarki są idealne do obsługi sklepowych alejek. Wygodę manewrowania zapewniają kółka oraz ergonomiczne uchwyty.

Dodatkowe akcesoria (pady, szczotki) pozwolą precyzyjnie dostosować sprzęt do mycia, polerowania lub czyszczenia.

Odkurzacze przemysłowe do różnych zadań

Marka Ulsonix oddaje do użytku efektywne odkurzacze przemysłowe do szerokiej gamy prac. Dostępne w tej kategorii modele umożliwiają sprzątanie na sucho i na mokro. Znajdziesz w niej również sprzęty do wygodnego opróżnienia z popiołu palenisk pieców, kominków i grillów, a także łatwego rozpalenia ognia (za pomocą specjalnej dmuchawy).

Dostępne np. w modelu FLOORCLEAN 30DS gniazdko VDE pozwala na podpięcie do odkurzacza elektronarzędzi. Można więc jednocześnie szlifować ścianę i usuwać pył. Inne ergonomiczne rozwiązania to funkcje otrzepywania filtra oraz system automatycznego chłodzenia.

Już dzisiaj dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i zamów odkurzacz lub szorowarkę z dostawą pod wskazany adres!