Produkt: EX10050301

|

Model: ULX-GB16

Kosz na śmieci z pedałem - 12 l - stal nierdzewna

179,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Obszerność – pojemność 12 l idealna do łazienek, kuchni lub małych pomieszczeń
  • Solidność – konstrukcja ze stali nierdzewnej i doskonałe wykonanie zapewniają wieloletnią trwałość kosza
  • Praktyczny – kosz z antypoślizgowym pedałem można łatwo otworzyć nogą
  • Higieniczność – powierzchnia ze stali nierdzewnej jest łatwa do umycia, a bezdotykowy mechanizm otwierania zapewnia czystość podczas wyrzucania śmieci
  • Stylowy – błyszcząca powierzchnia pasuje do każdego wnętrza

OPIS PRODUKTU

Stylowy kosza na śmieci z pedałem jest bardzo praktyczny!

Nie zawsze masz wolne ręce, gdy chcesz coś wyrzucić. Dlatego kosz na śmieci z pedałem ULX-GB16 marki ulsonix można wygodnie otworzyć i zamknąć za pomocą nogi. Ten sprawdzony mechanizm jest nie tylko komfortowy w obsłudze, ale i bezkontaktowy. Jednym ruchem nogi unikasz bezpośredniego kontaktu z koszem na odpadki. Wyrzucanie śmieci staje się higieniczne!

Błyszczący kosz na śmieci z pedałem

Ty i Twoi goście możecie bezpiecznie i dyskretnie wyrzucać nieczystości do kosza na śmieci. Wieko nie tylko ukrywa zawartość pojemnika, ale i blokuje nieprzyjemne zapachy. Dzięki nożnemu pedałowi z antypoślizgową wkładką możesz wygodnie i bezpiecznie otwierać oraz zamykać kosz łazienkowy. Twoje dłonie pozostaną higienicznie czyste, ponieważ nie będą miały bezpośredniego kontaktu ze śmietnikiem.

Kosz na śmieci z pedałem został wykonany ze stali nierdzewnej. Materiał zachwyca łatwą w czyszczeniu błyszczącą powierzchnią, a także niezwykłą solidnością i trwałością. Stal nie wykazuje prawie żadnych oznak zużycia oraz intensywnego użytkowania. W ten sposób stylowy i praktyczny kosz na śmieci z pedałem sprawdzi się jako pojemnik na odpady przez długie lata.

Okrągły kształt i subtelny design dają produktowi nierzucający się w oczy wygląd, co podkreśla jego funkcjonalność. W efekcie można go dyskretnie postawić i nadal będzie dobrze widoczny w każdym pomieszczeniu. Kompaktowa budowa i pojemność 12 l sprawiają, że kosz idealnie nadaje się do małych pokoi, łazienek, kuchni czy biur.

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Oceny i opinie