(1) Ocena

Produkt: EX10050257

|

Model: ASHCLEAN 20B_18V

Odkurzacz do popiołu - 120 W - bezprzewodowy - SPCC - IPX0

379,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-2 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Wydajność – moc 120 W i podciśnienie ≥7,3 kPa zapewniają niezawodne działanie
  • Mobilność – bezprzewodowe działanie dzięki wydajnemu akumulatorowi 18 V
  • Trwałość – lakierowana stalowa obudowa jest szczególnie wytrzymała
  • Niezawodność – system filtracji HEPA
  • Pojemność – zbiornik 20 l
  • Wszechstronność – elastyczny wąż i dmuchawa do rozpalania ognia

OPIS PRODUKTU

Odkurzacz do popiołu - bezprzewodowy - 120 W - 20 l - HEPA

Wysokiej jakości bezprzewodowy odkurzacz do popiołu marki ulsonix pozwoli sprawnie wyczyścić kominek, piec, grill czy miejsce na ognisko z pozostałości po drewnie, węglu lub pellecie. Model ASHCLEAN 20B_18V nadaje się też do rozpalania ognia. Wystarczy podłączyć przewód do wydechu urządzenia.

Odkurzacz do pieca/kominka ulsonix – opis

Bezprzewodowy odkurzacz do kominków idealnie nadaje się do czyszczenia palenisk, przy których nie ma dostępu do kontaktu. Urządzenie zasilane jest baterią, którą po wyczerpaniu można ponownie naładować.

Ergonomiczna, a zarazem trwała konstrukcja jest lekka i kompaktowa, więc z łatwością ją przeniesiesz. Dodatkowo model ASHCLEAN 20B_18V wyposażono w uchwyt transportowy. Z kolei długi i elastyczny wąż umożliwia swobodne manewrowanie podczas odkurzania. Solidną obudowę pokryto czarną farbą zapewniającą ochronę przed korozją.

Filtr HEPA ma za zadanie wyłapywanie drobinek pyłu, które mogłyby się wydostać przez wydech odkurzacza do popiołu. Dodatkowo pojemnik jest zamykany za pomocą zamka, co zapobiega przypadkowemu wysypaniu zawartości. Po jego otwarciu wygodnie opróżnisz zebrane nieczystości.

Chcesz szybko i wygodnie oczyścić kominek lub piec z popiołu? Wybierz odkurzacz bezprzewodowy marki ulsonix, a zapomnisz o uciążliwym ręcznym zbieraniu pyłu z palenisk. Nie czekaj i złóż zamówienie na model ASHCLEAN 20B_18V już dziś!

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Oceny i opinie


4.0

W oparciu o 1 ocenę

08.02.2023

Imuletku aika lyhyt ja jäykkä, muuten kätenä johdoton.