Outlet
Produkty w outlecie to naprawione produkty zwrócone przez klientów lub produkty wystawowe. Mogą mieć niewielkie defekty kosmetyczne, jednak technicznie są całkowicie sprawne. Przysługuje na nie normalne prawo gwarancji i zwrotu.

Produkt: EX20050403

|

Model: USX-ST2250IT

Outlet Parownica do ubrań - z uchylną deską do prasowania - 5 poziomów - 2200 W - 1,2 l

829,00 zł 1029,00 zł
Ceny zawierają VAT

Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 1029,00 zł

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Praktyczność – 5 poziomów pary do precyzyjnego i energooszczędnego czyszczenia oraz wygładzania
  • Wydajność – długi czas pracy dzięki dużemu zbiornikowi na wodę o pojemności 1,2 l
  • Elastyczność – kompaktowe wymiary i 2 m długości kabla zasilającego gwarantują duży zakres zastosowań oraz umożliwiają wygodne czyszczenie mebli tapicerowanych czy zasłon
  • Wszechstronność – do różnych tkanin, odzieży, zasłon, mebli i nie tylko
  • Zrównoważenie – bez chemikaliów do bezpiecznego czyszczenia, które jest przyjazne alergikom

OPIS PRODUKTU

Parownica do ubrań ulsonix z odchylaną deską do prasowania

Bądź o dwa kroki do przodu, jeśli chodzi o czystość, jednocześnie prasując i odświeżając ubrania. Jest to możliwe dzięki 5-stopniowej parownicy do ubrań marki ulsonix z odchylaną deską do prasowania 45 / 90 / 180°. Sprzęt delikatnie czyści i niezawodnie wygładza koszule, spodnie oraz delikatne tkaniny, jedwabne czy brokatowe. Za pomocą steamera do ubrań również przywrócisz blask firanom czy meblom tapicerowanym oraz usuniesz zabrudzenia lub nieprzyjemne zapachy. A wszystko to bez użycia szkodliwych dla środowiska lub alergizujących detergentów!

Trwała parownica do prasowania z mobilnym zbiornikiem 1,2 l i wysoką wydajnością

Parownica do ubrań imponuje wysoką wydajnością. Dzięki mocy 2200 W generuje 50 g/min pary przy maksymalnym ciśnieniu 5 bar. Dostępnych jest 5 etapów umożliwiających energooszczędny sposób pracy dostosowany do różnych materiałów. (1 do 3: mokra para / 4: sucha para / 5: prasowanie bez pary). Dzięki zbiornikowi na wodę (wykonanemu z wytrzymałego ABS) o pojemności 1,2 l, możesz używać steamera do ubrań do wielu procesów czyszczenia bez przerwy. Mocne elementy grzewcze gwarantują krótki czas nagrzewania wynoszący zaledwie 60 s. Urządzenie jest gotowe do użycia, a Twoja praca przebiegnie błyskawicznie. Dioda LED przypomina o konieczności odkamieniania urządzenia po 30 godzinach pracy.

Przemyślana konstrukcja parownicy do ubrań oferuje najlepszą obsługę w szerokim zakresie zastosowań dzięki inteligentnemu sterowaniu PCB i diodom LED. Na odchylanej desce do prasowania z łatwością zmniejszysz zagniecenia koszul. Aby zapewnić ergonomiczną pracę, ustaw wysokość w zakresie 755 - 960 mm. Głowica o wymiarach 160 x 50 x 110 mm dociera do każdego zagniecenia i jednocześnie oferuje optymalne wykorzystanie przestrzeni. Dzięki wyjmowanemu zbiornikowi i przewodowi zasilającemu o długości 2 m możesz wygodnie korzystać z urządzenia w podróży.

DANE TECHNICZNE

Oceny i opinie