Produkt: EX10250055

|

Model: UNI_GAZEBO_ 3X2.5G

Pergola ogrodowa - 2,6 x 3 x 2,5 m - ciemnozielona

1099,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-2 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Uniwersalne zastosowanie – niezastąpiony podczas przyjęć
  • Ochrona przed słońcem – poliester w ciemnozielonym kolorze
  • Stabilność – stalowa konstrukcja
  • Precyzyjność – dokładne wykonanie każdego elementu
  • Wygoda - łatwy montaż

OPIS PRODUKTU

Pergola ogrodowa - 2,6 x 3 x 2,5 m

Oferowany model UNI_GAZEBO_ 3X2.5G to świetny dodatek do każdego prywatnego ogrodu czy działki, a także idealne uzupełnienie ogródka restauracyjnego. Pergola ogrodowa chroni przed słońcem czy wiatrem. Sprawdzi się wszędzie tam, gdzie potrzebne jest miejsce do relaksu przy spotkaniu ze znajomymi, grillowania lub po prostu, kiedy chcesz poczytać książkę na świeżym powietrzu – nawet na plaży.

Altana ogrodowa od Uniprodo – opis

Stabilność zapewnia rama z proszkowanej stali, która zwiększa odporność na uszkodzenia oraz korozję. Dodatkowo ta metoda malowania sprawia, że kolory pozostają dłużej jasne oraz żywe. Wolnostojący namiot od Uniprodo nie wymaga żadnych skomplikowanych połączeń z dachem czy budynkiem, jak również można go swobodnie przenosić. Pozwala to także na dowolne przyozdobienie krokwi za pomocą donic lub innych elementów dekoracyjnych. Do tego pawilon jest łatwy w montażu – sprzedawany w częściach do samodzielnego złożenia wraz z instrukcją.

Elegancki wygląd wyróżnia pergolę marki Uniprodo. Ciemnozielony materiał nadaje namiotowi piękny i niepowtarzalny styl, a za sprawą kształtu o wymiarach 2,6 x 3 x 2,5 m pasuje on do dowolnego ogrodu. Każdy element został zaprojektowany tak, aby całość miała wyrafinowany i subtelny charakter.

Pergola ogrodowa od Uniprodo to niezbędne wyposażenie ogródka restauracyjnego, a także niezastąpiony dodatek do prywatnych ogrodów i działek. Dzięki niej zarówno klienci, jak i relaksujący się przyjaciele czy rodzina będą skutecznie chronieni przed niesprzyjającymi warunkami. Pawilon UNI_GAZEBO_ 3X2.5G stanowi idealne miejsce do odpoczynku na świeżym powietrzu, grillowania oraz wieczornego odprężenia.

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA